mata

Artykuły - Mata (44)

 • Koniec z odleżynami dzięki innowacyjnej macie

  Koniec z odleżynami dzięki innowacyjnej macie

  Odleżyny są poważnym problemem wszystkich pacjentów, którzy przez długi czas są przykuci do łóżka. Niebawem problem ten może zostać rozwiązany, dzięki specjalnym matom z systemem MAP, które informują o częściach ciała najbardziej zagrożonych wystąpieniem odleżyn.
 • Yerba mate wygrywa z rakiem

  Yerba mate wygrywa z rakiem

  Zawarte w popularnej yerba mate substancje wywołują obumieranie komórek raka jelita grubego - informuje pismo "Molecular Nutrition & Food Research".
 • Mata przechodzi z Walencji do Chelsea

  Mata przechodzi z Walencji do Chelsea

  Piłkarz reprezentacji Hiszpanii Juanma Mata przechodzi z Valencia CF do Chelsea Londyn. Jego dotychczasowy klub poinformował o zawarciu porozumienia.
 • Mata pod mysz z motywem Dota 2

  Mata pod mysz z motywem Dota 2

  SteelSeries zaprezentował oficjalnie swój pierwszy produkt, stworzony we współpracy z firmą Valve Corporation (znaną dzięki grom z serii Half-Life, Portal, Left 4 Dead oraz Counter-Strike, a także technologiom Steam i Source).
 • Juan Mata kluczem do transferu Fabregasa?

  Juan Mata kluczem do transferu Fabregasa?

  Transfer Juana Maty z Valencii do Arsenalu może otworzyć Cescowi Fabregasowi drzwi do powrotu do Barcelony. Według "Daily Mirror", w Londynie właśnie trwają negocjacje pomiędzy przedstawicielami Maty i władzami "Kanonierów". Jednak Valencia wcale nie chce pozbywać się swojej największej gwiazdy...
 • Razer wyda wiedźminowską matę

  Razer wyda wiedźminowską matę

  Razer poinformował, że jedna z najbardziej znanych mat pod myszki Razer Goliathus zostanie wydana w limitowanej edycji z motywem gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.
 • Razer Goliathus - mata w nowej wersji

  Razer Goliathus - mata w nowej wersji

  Razer poinformował, że jedna z najbardziej znanych mat pod myszki Razer Goliathus została wydana w zmienionej, wzmocnionej wersji.
 • Michalik o Wieszczek: Zbliżyła nas mata

  W piątek rywalizację w zapaśniczych mistrzostwach Europy zakończą kobiety. W Dortmundzie wystąpią trzy Polki: w kategorii 59 kg Agata Pietrzyk (Suples Kraśnik), w 63 kg Monika Michalik (Orlęta Trzciel), a w 72 kg Agnieszka Wieszczek-Kordus (Grunwald Poznań).
 • Wołyńska Mata Hari

  Wołyńska Mata Hari

  Dwie działające na Kresach agentki współpracowały z NKWD oraz gestapo, a prawdopodobnie także z polskim wywiadem.