Maserati

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
maserati ,

Artykuły - Maserati (7)

Filmy - Maserati (5)

 • Takie rzeczy tylko w Dubaju. Policja i ich nowe samochody

  Od wtorku (14 maja) policja z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dysponuje nowym... Maserati GranTurismo. Auto, które ma pod maską 454 konie mechaniczne, może pochwalić się imponującymi osiągami. Do setki rozpędza się w zaledwie 4,7 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. Piraci drogowi z Dubaju muszą mieć się na baczności. (STORYFUL/x-news)
 • Genewa: Nowości Maserati

  Na salonie samochodowym w Genewie najbardziej luksusowe i najdroższe marki zaprezentowały nowe modele swoich aut. Wśród nich znalazły się m.in. czteroosobowe Maserati MC Stradale, pod maską którego drzemie 4,7-litrowy motor o mocy 460 KM oraz luksusowe Maserati Quattroporte.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Luksusowa pomoc drogowa

  Polska jest chyba jedynym krajem na świecie, w którym jako pomoc drogowa jeżdżą samochody takie jak Porsche, Maserati czy Ferrari. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w Felietonie Tomasza Olbratowskiego.
 • Alfa Romeo na Bliskim Wschodzie

  Maserati, Lamborghini, Ferrari… Takie samochody w Dubaju to częsty widok. Wkrótce na Bliskim Wschodzie pojawi się także Alfa Romeo ze swoim sportowym autem o nazwie 4C. W ofercie znajdzie się również MiTo i Giulietta. Właśnie tym ostatnim samochodem przyszło nam podróżować z Dubaju w stronę Omanu. Na filmie kilka obrazków z tej trasy…