masaż twarzy

Artykuły - Masaż twarzy (5)

 • Jak wyglądać doskonale tuż po przebudzeniu?

  Jak wyglądać doskonale tuż po przebudzeniu?

  Oprócz nieskazitelnego makijażu i drogich kosmetyków, warto postawić na... masaż twarzy! Uciskanie i masowanie odpowiednich punktów na skórze unormuje pracę narządów, dzięki czemu najzwyczajniej w świecie będziemy wyglądać zdrowiej. W studiu programu "Pytanie na śniadanie" gościła Maja Krauze. Refleksolożka przedstawiła doskonały i ekspresowy sposób na świetne samopoczucie i wygląd od rana.
 • Mleczko oczyszczające z lawendą i glinką

  Mleczko oczyszczające z lawendą i glinką

  Glinka i mąka owsiana wchłaniają zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum, zwężają pory i tonizują cerę. Dostarczają też skórze cennych minerałów, m.in. wapnia i magnezu.
 • Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Wstawanie o 6 rano, szybkie śniadanie, stanie w korkach, pilnowanie terminów? Brzmi znajomo? Niestety współczesny człowiek musi dużą część swojego życia spędzić w stresie, całkowicie zapominając o jakości życia. Można jednak coś na to poradzić.
 • Domowe pilingi odmładzają!

  Domowe pilingi odmładzają!

  Mają cudowny wpływ na naszą urodę. Wygładzają, ujędrniają, nawilżają i dodają skórze blasku. Wzmacniają też doskonale działanie innych kosmetyków.
 • Recepta na młody wygląd

  Recepta na młody wygląd

  Cera na długo pozostanie piękna, jeśli pielęgnację dopasujesz do jej potrzeb. Urodowy program nie musi być drogi! Oto nowoczesne strategie anti-aging, idealnie dobrane do wieku.

Filmy - Masaż twarzy (4)