masaż

Artykuły - Masaż (124)

 • Poranny detoks w trzech krokach

  Poranny detoks w trzech krokach

  Woda z cytryną, poranna joga i szczotkowanie ciała - to doskonały sposób na dobry i zdrowy początek dnia. Jak zapewnia dr Frank Lipman, te proste poranne triki, to również sposób na poranny detoks.
 • Andullacja, czyli pozytywne wibracje

  Andullacja, czyli pozytywne wibracje

  Regeneracja, profilaktyka i terapia dzięki wibracji o odpowiedniej częstotliwości - to najkrótszy opis masażu andullacyjnego. Skuteczność tej technologii, od kilku lat wykorzystywanej m.in. przez profesjonalnych sportowców, polega na wprowadzeniu komórek i płynów w organizmie w mikrodrgania. Stymulowane w ten sposób naturalne mechanizmy fizjologiczne wspierają przemianę materii, stabilizują ciśnienie krwi, redukują ból oraz inne dolegliwości mięśniowe.
 • Jaki masaż pomoże schudnąć?

  Jaki masaż pomoże schudnąć?

  Chciałabym wzmocnić dietę zabiegami. Czy masaż relaksacyjny to dobry pomysł?
 • Szczotki do mycia i masażu ciała

  Szczotki do mycia i masażu ciała

  Można w prosty sposób ułatwić, uprzyjemnić i uczynić bardziej skuteczną codzienną pielęgnację ciała. Jak? Używając do mycia, peelingu i masażu wygodnych przyrządów.
 • Jak wykonać masaż antycellulitowy

  Jak wykonać masaż antycellulitowy

  Na udach zauważyłam pomarańczową skórkę. Słyszałam, że można zlikwidować ją masażem. Czy mogę zrobić go samodzielnie?
 • Masaż wygładzi i ujędrni skórę

  Masaż wygładzi i ujędrni skórę

  Warto na ten zabieg przeznaczyć codziennie 15 minut. Masowanie połącz z rozprowadzaniem odżywczego kremu (może być ten sam, którego używasz do pielęgnacji twarzy). Dzięki temu skóra dekoltu zachowa gładkość. Oto opis masażu.
 • Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Wstawanie o 6 rano, szybkie śniadanie, stanie w korkach, pilnowanie terminów? Brzmi znajomo? Niestety współczesny człowiek musi dużą część swojego życia spędzić w stresie, całkowicie zapominając o jakości życia. Można jednak coś na to poradzić.
 • Masaż upiększa i relaksuje

  Masaż upiększa i relaksuje

  Chcesz bez wydatków wzmocnić efekt pielęgnacji twarzy i ciała?
 • Czy usługi masażu korzystają ze zwolnienia od podatku VAT?

  Czy usługi masażu korzystają ze zwolnienia od podatku VAT?

  Na powyższe pytanie można odpowiedzieć w następujący sposób: to zależy przez kogo i w jakich okolicznościach są świadczone.
 • Zostań instruktorem aerobiku, trenerem lub masażystą

  Zostań instruktorem aerobiku, trenerem lub masażystą

  Marzysz o zawodzie instruktora, trenera lub masażysty w Wielkiej Brytanii? To dobry wybór! Katarzyna pracuje na siłowni w Londynie od pięciu lat i mówi, że to jedna z lepszych decyzji w jej życiu.

Filmy - Masaż (35)

 • Mały szop pracz robi profesjonalny masaż. Zabawne

  Bohater wideo, mały szop pracz okazał się wiernym kolegą. Zmęczonemu właścicielowi zrobił profesjonalny masaż. Po całym dniu nie ma nic lepszego!
 • Kot masuje brzuch swojemu właścicielowi

  Jeśli myśleliście, że koty nie potrafią być bezinteresowne to zobaczcie to wideo. Ten futrzak poświęcił chwilę uwagi swojemu właścicielowi i delikatnie wymasował mu brzuch.
 • Masaż nie tylko na stres. Porady masażystki Anny Olech

  Masażystka Anna Olech opowiedziała, jakie zalety ma masaż. Czy to dobry sposób na pozbycie się stresu? Przy jakich bólach może być pomocny? – Bóle kręgosłupa, bóle odcinka lędźwiowego, rozluźnienie mięśni brzucha, bóle nóg – wyjaśniła Olech. Jakie gadżety będą pomocne podczas masażu domowego? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Sztuka masażu dźwiękiem

  Na czym polega sztuka masażu dźwiękiem? Czy istnieją badania, które potwierdzają skuteczność tej metody? Kto może poddać się takiemu zabiegowi, a dla kogo nie jest wskazany? O dźwiękach, które koją i masują opowiedzieli Rafał Majewski i Ewa Meissner. (Dzień Dobry TVN/x-news)