masaż

Artykuły - Masaż (124)

 • Poranny detoks w trzech krokach

  Poranny detoks w trzech krokach

  Woda z cytryną, poranna joga i szczotkowanie ciała - to doskonały sposób na dobry i zdrowy początek dnia. Jak zapewnia dr Frank Lipman, te proste poranne triki, to również sposób na poranny detoks.
 • Andullacja, czyli pozytywne wibracje

  Andullacja, czyli pozytywne wibracje

  Regeneracja, profilaktyka i terapia dzięki wibracji o odpowiedniej częstotliwości - to najkrótszy opis masażu andullacyjnego. Skuteczność tej technologii, od kilku lat wykorzystywanej m.in. przez profesjonalnych sportowców, polega na wprowadzeniu komórek i płynów w organizmie w mikrodrgania. Stymulowane w ten sposób naturalne mechanizmy fizjologiczne wspierają przemianę materii, stabilizują ciśnienie krwi, redukują ból oraz inne dolegliwości mięśniowe.
 • Jaki masaż pomoże schudnąć?

  Jaki masaż pomoże schudnąć?

  Chciałabym wzmocnić dietę zabiegami. Czy masaż relaksacyjny to dobry pomysł?
 • Szczotki do mycia i masażu ciała

  Szczotki do mycia i masażu ciała

  Można w prosty sposób ułatwić, uprzyjemnić i uczynić bardziej skuteczną codzienną pielęgnację ciała. Jak? Używając do mycia, peelingu i masażu wygodnych przyrządów.
 • Jak wykonać masaż antycellulitowy

  Jak wykonać masaż antycellulitowy

  Na udach zauważyłam pomarańczową skórkę. Słyszałam, że można zlikwidować ją masażem. Czy mogę zrobić go samodzielnie?
 • Masaż wygładzi i ujędrni skórę

  Masaż wygładzi i ujędrni skórę

  Warto na ten zabieg przeznaczyć codziennie 15 minut. Masowanie połącz z rozprowadzaniem odżywczego kremu (może być ten sam, którego używasz do pielęgnacji twarzy). Dzięki temu skóra dekoltu zachowa gładkość. Oto opis masażu.
 • Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Masaż, który doprowadzi cię na szczyt przyjemności

  Wstawanie o 6 rano, szybkie śniadanie, stanie w korkach, pilnowanie terminów? Brzmi znajomo? Niestety współczesny człowiek musi dużą część swojego życia spędzić w stresie, całkowicie zapominając o jakości życia. Można jednak coś na to poradzić.

Filmy - Masaż (22)