"Masa"

Artykuły - "Masa" (10)

 • "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  Miliony złotych pochodzące kiedyś z przestępstw, teraz inwestowane są w legalne biznesy. To teraźniejszość ludzi mafii pruszkowskiej, którzy odbudowują struktury grupy - mówi Jarosław Sokołowski ps. Masa. Najbardziej znany świadek koronny, który przyczynił się do rozbicia najgroźniejszej w Polsce grupy przestępczej, udzielił wywiadu dziennikarzowi RMF FM Krzysztofowi Zasadzie.
 • Oświadczenie Syndyka masy upadłości Emitenta

 • Elektro-samochodzik dla mas

  Elektro-samochodzik dla mas

  Rewolucja elektryczna na światowych szosach wydaje się nieodwołalnie zbliżać. Niedługo będziemy wspominać pojazdy napędzane benzyną z łezką w oku. Problem relatywnie wysokich cen aut na prąd może zostać wkrótce rozwiązany.
 • Arktyczna masa powietrza nad Polską. Ściśnie mróz

  Arktyczna masa powietrza nad Polską. Ściśnie mróz

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, lokalne opady śniegu i niskie temperatury - takie są prognozy na najbliższy weekend. Najzimniejsze będą noce, termometry będą wskazywać minimalnie od -20 st. C na północnym wschodzie do -14 st.C , -10 st. C na zachodzie i południu. Przybędzie też białego puchu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej wyniesie w piątek od 5 cm do 10 cm.
 • Kup sobie masę muzycznych szaleństw

  Kup sobie masę muzycznych szaleństw

  Już dziś, 13 listopada, w dniu premiery, w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać fragmentów debiutanckiego albumu formacji The Awarians - "Kup sobie!".
 • 37. Krakowskie Reminiscencje Teatralne

  37. Krakowskie Reminiscencje Teatralne

  Pod hasłem "Miasto jutra: masa - maszyna - marzenie" rozpoczną się w piątek 37. Krakowskie Reminiscencje Teatralne. W programie znalazło się m.in. pięć przedstawień teatralnych i trzy projekty tańca współczesnego.