Film - marzenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marzenia (2016, reż. Renārs Vimba) ,

Artykuły - Marzenia (26)

 • Joanna Brodzik: Wielka zmiana

  Joanna Brodzik: Wielka zmiana

  Kiedyś jej marzenia dotyczyły propozycji zawodowych i dalekich podróży. Dziś dla Joanny Brodzik najważniejsi są synowie.
 • Marzenia Larry'ego Kinga

  Marzenia Larry'ego Kinga

  Słynny amerykański dziennikarz Larry King, który ma na koncie 50 tys. wywiadów z najbardziej znanymi osobami, oświadczył, że chciałby przed zakończeniem swego programu pod koniec roku przeprowadzić wywiady z takimi osobami jak Osama bin Laden i Fidel Castro.
 • Serial tylko dla pięknych?

  Serial tylko dla pięknych?

  Wyprawa do Nowego Jorku to skok na głęboką wodę. Tylko najsilniejsi utrzymają się tu na powierzchni. Czy uda się to Lynn i jej córkom? Jaką cenę zapłacą za marzenia o wejściu w świat mody?
 • Kolejne taneczne show

  Kolejne taneczne show

  Już od piątku, 9 lipca, miłośnicy programów tanecznych będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek show "Got to dance: Wytańczyć marzenia".
 • "Panorama" spełnia marzenia

  "Panorama" spełnia marzenia

  Redakcja "Panoramy" TVP2, oddając do licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy współprowadzenie programu, spełniła marzenie chorego nastolatka z Siedlec. We wtorek, 23 lutego, specjalne wydanie "Panoramy" w towarzystwie Marty Kielczyk poprowadził Czarek Gąsior.
 • Z kuzynami podbił Hollywood

  Z kuzynami podbił Hollywood

  Znany z "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" Carmine Giovinazzo został aktorem, bo kontuzja zniszczyła jego marzenia o karierze zawodowego bejsbolisty. Porzucony przez ukochaną znalazł pocieszenie w ramionach gwiazdy filmów porno. Dziś jest sławny, bogaty i samotny.
 • Majka jest inna niż Brzydula

  Majka jest inna niż Brzydula

  "Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń
 • Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  Majka, tytułowa bohaterka nowego serialu, jest niepoprawną optymistką. Jej pasją jest fotografia i uparcie walczy o swoje zawodowe marzenia. Zamiast nich znajdzie jednak... wielką miłość!
 • Górniak bez honorarium

  Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.
 • Z geniuszem w Zimbabwe

  Z geniuszem w Zimbabwe

  - Chciałabym dostać szansę pracy z genialnym reżyserem - Iza Miko ("Kochaj i tańcz") zdradziła nam swe zawodowe marzenia.