Biznes - marzenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marzenia (2016, reż. Renārs Vimba) ,

Artykuły - Marzenia (18)

 • Alpejskie marzenia polskich gór

  Alpejskie marzenia polskich gór

  Pojawili się inwestorzy, którzy chcą wyłożyć miliony na budowę nowoczesnych ośrodków narciarskich poza Tatrami. Czy narciarze uciekną z najwyższych polskich gór do Zawoi i pod Wadowice - zastanawia się "Metro".
 • Niespełnione marzenia sprzedających mieszkania

  Niespełnione marzenia sprzedających mieszkania

  Drugi kwartał przyniósł wzrosty cen mieszkań w największych miastach Polski - tak wynika z obserwacji cen zamieszczonych w ofertach sprzedaży. Na szczęcie dla kupujących okazuje się jednak, że ten wzrost w części miast jest jedynie marzeniem sprzedających. Po przeanalizowaniu cen po jakich faktycznie były zawierane transakcje okazuje się, że w trzech z pięciu badanych przez Expandera i szybko.pl miast ceny spadły.
 • Wakacje - czas na spełnienie marzeń o domu?

  Wakacje - czas na spełnienie marzeń o domu?

  Według badań serwisu szybko.pl, 82 proc. Polaków, którzy podejmują decyzję o zakupie nieruchomości, deklaruje, że najchętniej zamieszkałoby we własnym domu. Niestety, głównie z powodów finansowych, nie realizujemy tego marzenia. Część osób wpada jednak na pomysł wynajęcia domu tylko na okres wakacji. W ten sposób sprawdzają, czy będzie to rzeczywiście idealne miejsce zamieszkania.
 • Marzenia o gazowym eldorado nad Wisłą

  Marzenia o gazowym eldorado nad Wisłą

  Ostatnio wielkie nadzieje budzi tajemniczo brzmiące słowo "łupki". W pokładach iłów na terenie Polski jest dość gazu, by całkowicie zaspokoić nasze potrzeby przez jedno albo dwa stulecia. Nic dziwnego, że Europę opanowała wielka gazowa gorączka.
 • Czekaliśmy na Europę zbyt długo

  Czekaliśmy na Europę zbyt długo

  Każdy komik ma w zwyczaju pytać osoby siedzące na widowni, skąd pochodzą. Kiedy pewien francuski kabareciarz na zadane przez siebie pytanie usłyszał odpowiedź "Jestem z Europy!", od razu wiedział, co to znaczy. "Przyjechał pan z Niemiec!".
 • Kto spełni Twoje marzenia

  Kto spełni Twoje marzenia

  Rośnie oprocentowanie kredytów hipotecznych w złotych. Jednak nie słabnie zainteresowanie Polaków kupowaniem mieszkań na kredyt. Polacy wracają do franków szwajcarskich.
 • Kanibalizm w biznesie...

  Kanibalizm w biznesie...

  Ranking upadłości 2006. Miniony rok obfitował w bankructwa, wraz z którymi pogrzebano wielkie pieniądze, nadzieje i marzenia.
 • Cudowny świat bez... Gazety Wyborczej

  Cudowny świat bez... Gazety Wyborczej

  Marzenia polityków o wygranej z mediami są iluzją. Ich absurdalne wypowiedzi trudno traktować jako zagrożenie - twierdzi prezes Agory.
 • W Australii realizują marzenia życia

  W Australii realizują marzenia życia

  Rozwiązania systemu emerytalnego nie muszą być wierną kopią modelu, lecz mogą i powinny uwzględniać cechy charakterystyczne poszczególnych społeczeństw, ich potrzeby oraz oczekiwania.
 • Hinduskie marzenia o polskim węglu

  SAI przymierza się do budowy kopalń węgla kamiennego w Polsce. Czy to realne? Zdania są podzielone.