Motoryzacja - marzenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marzenia (2016, reż. Renārs Vimba) ,

Artykuły - Marzenia (11)

 • Marzysz o skodzie, oplu, czy...

  Marzysz o skodzie, oplu, czy...

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy w gorączce zakupów zastanawiają się, co sprezentować najbliższym… A ty co chciałbyś dostać?
 • Marzenia o polskim aucie

  Marzenia o polskim aucie

  Skoda bije kolejne rekordy sprzedaży i powoli zagraża samemu Volkswagenowi, choć ten także sprzedaje się znakomicie (w tym roku sprzedał już grubo ponad 5 milionów aut). Dacia wypuszcza kolejne, ciepło przyjmowane modele, a we Francji sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Mówi się o reaktywowaniu Zastavy. A co stało się z polską motoryzacją?
 • Marzenia naszych ojców

  Marzenia naszych ojców

  Samochody, które jeszcze kilkanaście lat temu malowały obraz polskich dróg, dziś najłatwiej spotkać na zlotach pojazdów zabytkowych.
 • Alfa, czyli spełnienie marzeń

  Alfa, czyli spełnienie marzeń

  Spełnienie marzenia o jednym z najpiękniejszych samochodów świata czyli krótka historia jak zostałem według Jeremyego Clarksona prawdziwym fanem motoryzacji.
 • Był taki garaż... Wspomnienie po Krzyśku Wydrzyckim

  Był taki garaż... Wspomnienie po Krzyśku Wydrzyckim

  Gdzie zaczynają się marzenia o lepszym życiu? Jak wybiera się zawód? To oczywista droga cierniowa przypadków, zwłaszcza wśród żurnalistów. U mnie fascynacja dwu- i czterokołowymi wehikułami wzięła się z... garażu. Mieszkałem z rodzicami na warszawskich Bielanach. Z okna swojego pokoju widziałem wysokie drzewa i rząd starych garaży. Jeden był stale otwarty i zawsze coś się w nim działo - w środku, na kanale stał stary Garb
 • Polskie autostrady są jak Yeti

  Polskie autostrady są jak Yeti

  Trzy tysiące w pięć lat, czyli drogowe marzenia rządu.
 • Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają

  To, że marzenia się spełniają nie jest tylko pustym sloganem. Nigdy nie wiadomo, co szykuje nam los.
 • Hyundaia "marzenia na kołach"...

  Hyundaia "marzenia na kołach"...

  ...taką nazwę nosiło stoisko koreańskiego producenta na zakończonym niedawno salonie samochodowym w Seulu. Powodem tego, było wystawienie kilku efektownych prototypów, które przyciągały wzrok zwiedzających targi. Trzema koncepcyjnymi autami, na które my chcemy zwrócić uwagę są HIC, Coupe Aero oraz Santa Fe Mountaineer. Wszystkie one dają namiastkę tego, co w niedalekiej przyszłości stanie się najprawdopodobniej chlebem powszednim, a co dziś jeszcze jest dużym wyzwaniem dla inżynierów i naukowców.
 • Mm.e Nissana

  Mm.e Nissana

  Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie nad Menem Nissan zaprezentuje prototyp o nazwie mm.e, który jest zapowiedzią nowej micry. To mały trzydrzwiowy hatchback, który - według przedstawicieli Nissana - interpretuje potrzeby i marzenia młodych i niezależnych użytkowników. Wygląda więc na to, że wbrew przewidywaniom nowa micra nie będzie raczej bliźniakiem renaulta clio.
 • Czas przygotowań

  Czas przygotowań

  Już coraz bliżej do rozpoczęcia cyklu regionalnych obozów Marlboro Adventure Team 2001. Za kilkanaście dni pierwsza grupa sześćdziesięciu uczestników przybędzie do obozowiska pod Poznaniem, by zrealizować swoje marzenia o przygodzie życia. Przez półtora dnia będą się odbywały eliminacje do międzynarodowej wyprawy, która czeka na najlepszych w Stanach Zjednoczonych.