Kobieta - marzenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marzenia (2016, reż. Renārs Vimba) ,

Artykuły - Marzenia (46)

 • Jak samej upiąć kok?

  Jak samej upiąć kok?

  Marzysz o ładnym, trwałym koku? Jego wykonanie wcale nie jest trudne. Zwłaszcza, jeśli użyjesz wypełniacza, dodającego kokowi objętości (to coś w rodzaju grubej gumki z siatki, gąbki czy sztucznych włosów). Wystarczy, że masz włosy co najmniej średniej długości.
 • Możesz osiągnąć to, czego pragniesz!

  Możesz osiągnąć to, czego pragniesz!

  Jako mała dziewczynka miałaś mnóstwo planów i pewność, że kiedyś uda ci się je zrealizować
 • Wszystko jest możliwe

  Wszystko jest możliwe

  Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Czy porzuciłeś marzenie, ponieważ wydawało ci się ono zbyt trudne do zrealizowania?
 • Najważniejszą wyprawą jest rodzina

  Najważniejszą wyprawą jest rodzina

  Strach jest po to, żeby go przełamywać - przekonuje znany polarnik i podróżnik Marek Kamiński w rozmowie z dziennikarką INTERIA.PL.
 • Szczęśliwa gwiazda

  Szczęśliwa gwiazda

  Dzień, w którym wypadają andrzejki, ma swojego partnera. Zobacz, jakie życzliwe moce będą pomagać ci w tym dniu w sięganiu do gwiazd... Sprawdź, jakim dniem tygodnia rozporządza jaka planeta. Dowiedz się, czy energia tego dnia jest męska czy żeńska, w jakim kolorze dany dzień pracuje i z jakim na ziemi drzewem współgra.
 • Ania Wiśniewska spełnia marzenia

  Ania Wiśniewska spełnia marzenia

  Jeżeli rozpoznawalna twarz może komuś pomóc, dlaczego z tego nie skorzystać? - taki pogląd wyznaje Ania Wiśniewska, która zgodziła się pozować w sesji zdjęciowej do charytatywnego kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń.
 • Mam wszystko czego chciałem

  Mam wszystko czego chciałem

  Już we wrześniu Sting po raz siódmy wystąpi w Polsce. Zagra swoje największe hity w klasycznych aranżacjach. Show opowiada historię syna fryzjerki i mleczarza, który uwierzył w marzenia. I wygrał!
 • Wiedziałam, czego chcę

  Wiedziałam, czego chcę

  Inteligentna, ambitna, piękna i niepokorna. Małgorzata Kożuchowska potrafiła zrealizować swoje marzenia.
 • Spełniają mi się teraz wszystkie marzenia

  Spełniają mi się teraz wszystkie marzenia

  Każda jej książka to bestseller, a bohaterki stały się dla wielu Polek wzorem odwagi i optymizmu. Niedawno udowodniła, że potrafi nie tylko wymyślać pozytywne postacie, ale i sama ma mnóstwo wiary we własne siły: wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i świetnie się bawiła!
 • W tym roku realizuję marzenia

  W tym roku realizuję marzenia

  Wywiad przekładamy pięć razy. W końcu udaje nam się znaleźć dogodny termin i umawiamy się w klubie fitness w warszawskim Hiltonie na godzinkę przed treningiem tancerza.