Marzena Trybała

Synonimy:
Marzena Trybała,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marzena Trybała (7)

 • Marzena Trybała: Ważne jest tylko zdrowie

  Marzena Trybała: Ważne jest tylko zdrowie

  W latach 80. XX wieku grywała zabójcze kokietki, obecnie stawia już tylko na poważne wyzwania. - Jako osoba ambitna zawsze uważałam siebie raczej za aktorkę dramatyczną niż erotyczną - śmieje się Marzena Trybała.
 • Marzena Trybała: Mam swój kodeks moralny

  Marzena Trybała: Mam swój kodeks moralny

  Aktorstwo jest jej pasją, a pasja nigdy nie męczy.
 • Marzena Trybała: Była symbolem seksu lat 80.

  Marzena Trybała: Była symbolem seksu lat 80.

  Widzowie zapamiętali ją jako jedną z najbardziej ponętnych aktorek polskiego kina. Sama jednak nie przepadała za rozbieranymi scenami.
 • Marzena Trybała: Nic nie muszę, jest pięknie

  Marzena Trybała: Nic nie muszę, jest pięknie

  Krakowianka, która kocha Warszawę. Znakomita aktorka, piękna, odważna kobieta. Lubi ludzi, dba o zwierzęta, wie, jak ważne jest to, by pomagać innym. Stworzyła wieloletni związek z mężem Janem. Znamy ją z seriali "Barwy szczęścia" i "Pensjonat pod Różą". Marzena Trybała opowiada o życiowych wyborach, o tym, co ją cieszy i dlaczego stara się niczego nie żałować.
 • Marzena Trybała: Grała rozbierane role

  Marzena Trybała: Grała rozbierane role

  Lubi intensywne tempo w pracy i chwile odpoczynku na hamaku w ogrodzie.
 • Dołączy do "Barw szczęścia"

  Dołączy do "Barw szczęścia"

  Elegancja, seksapil i niebanalna uroda, która wciąż robi wrażenie na wielbicielach? W 5 odcinku "Barw szczęścia" do obsady dołączy Marzena Trybała - gwiazda znana m.in. z seriali "Pensjonat pod Różą" i "Samo życie". Popularną aktorkę zobaczymy w roli Elżbiety, matki Marty Walawskiej, jednej z głównych bohaterek nowego serialu TVP 2.
 • Marzena Trybała: 35 lat na scenie

  Marzena Trybała: 35 lat na scenie

  Marzena Trybała, popularna aktorka, gwiazda filmowa i telewizyjna, obchodzi jubileusz 35-lecia pracy zawodowej. Bohaterka serialu "Pensjonat pod Różą" wyznała, że uprawia (bywa że ekstremalnie) żeglarstwo i uwielbia książki Hemingway'a.