Marzena Rogalska

Artykuły - Marzena Rogalska (30)

 • Wypadek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Co stało się Marzenie Rogalskiej?

  Wypadek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Co stało się Marzenie Rogalskiej?

  Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w niedzielny poranek na antenie TVP2. Podczas kulinarnej sekcji programu "Pytanie na śniadanie" Marzena Rogalska postanowiła odpocząć na rozłożonym nieopodal hamaku. Gdy dziennikarka zaczęła się lekko huśtać, hamak rozpadł się na kawałki!
 • Marzena Rogalska: Kiedyś to się skończy

  Marzena Rogalska: Kiedyś to się skończy

  – Żyję dniem dzisiejszym. Nie zastanawiam się, co będzie jutro lub za miesiąc – mów Marzena Rogalska. – Sprzątam, czytam, oglądam filmy. Piszę też nową książkę. Na nudę nie mam czasu - dodaje dziennikarka.
 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski do niedawna pracowali razem na planie programu "To był rok". Teraz spotkali się na czacie na żywo i opowiedzieli, jak wyglądało nagrywanie ostatnich odcinków programu, które realizowano już w trakcie trwania pandemii.
 • Marzena Rogalska: Energia i optymizm

  Marzena Rogalska: Energia i optymizm

  U niej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Każdego potrafi zarazić swoim dobrym humorem. Życie dzieli między Krakowem a Warszawą, chociaż nie wyklucza, że kiedyś zamieszka w Paryżu lub w Prowansji. Od 10 lat prowadzi poranny magazyn „Pytanie na śniadanie”, a wiosną przyszłego roku wróci w premierowych odcinkach programu „To był rok!”.
 • Marzena Rogalska: Lubię mieć schowane pudełko lodów

  Marzena Rogalska: Lubię mieć schowane pudełko lodów

  Lody uwielbia, a sorbety wręcz kocha. Marzena Rogalska przyznaje, że najbardziej lubi smak różany oraz słonego karmelu, a sorbety lubi popijać... szampanem. Prezenterka zdradza też, że lubi mieć schowane pudełko lodów na czarną godzinę...
 • Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

  Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

  "Nie chcę wstawać o piątej rano" - mówi Marzena Rogalska, która w sobotę, 13 kwietnia, świętuje ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką. Choć prezenterka lubi swoją pracę, liczy na to, że tego dnia będzie miała wolne. O pomoc przy torcie poprosi... Joannę Brodzik.
 • Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

  Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

  - Nie chcę wstawać o piątej rano - mówi Marzena Rogalska, która w sobotę świętuje ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką. Choć prezenterka lubi swoją pracę, liczy na to, że tego dnia będzie miała wolne. O pomoc przy torcie poprosi... Joannę Brodzik.
 • ​Anna Mucha i Antoni Królikowski zamiast Sławomira! Zmiany w TVP!

  ​Anna Mucha i Antoni Królikowski zamiast Sławomira! Zmiany w TVP!

  Widzowie TVP nie zobaczą kolejnego sezonu programu "Big Music Quiz". Prowadzony przez autora przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomira Zapałę show, z powodu słabych wyników oglądalności, znika z anteny. W to miejsce wchodzi nowy program, którego gwiazdami będą ​Anna Mucha i Antoni Królikowski.
 • Marzena Rogalska na wyjątkowym spotkaniu

  Marzena Rogalska na wyjątkowym spotkaniu

  Marzena Rogalska cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Razem z Tomaszem Kammelem prowadzi program „Pytanie na śniadanie”.
 • Marzena Rogalska promienieje na wiosnę

  Marzena Rogalska promienieje na wiosnę

  Marzena Rogalska cieszy się niesłabnącą sympatią polskich widzów i słuchaczy. Dziennikarka od lat prowadzi program „Pytanie na śniadanie” i audycję „Rogalska od kuchni” w Radiu Złote Przeboje.

Zdjęcia - Marzena Rogalska (9)

 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka

Filmy - Marzena Rogalska (7)

 • Co będzie robić jako seniorka?

  Czy Marzena Rogalska wyobraża sobie swoją starość? - Zastanawiam się, czy lepiej rozwiązywać krzyżówki jak pani Hanna Bielicka, czy czytać, czy uczyć się języków. Na wszelki wypadek robię wszystko po trochu - powiedziała. - Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość, ale zrobię, co mogę - dodała. Czy dziennikarka obawia się starości? - Nie. Tylko chciałabym być wesołą, zdrową staruszką. Nie stracić poczucia humoru, nie być dla nikogo ciężarem - przyznała.
 • Marzena Rogalska: Chciałabym mieć talk-show

  Cieszę się, że jako dojrzała kobieta zaczęłam pisać - mówi Marzena Rogalska. Zapewnia, że tworzenie powieści jest dla niej wspaniałą przygodą rozwijającą ją również jako dziennikarkę. Gwiazda
 • Rogalska: Jestem księżniczką faux pas

  Z czego słynie Marzena Rogalska? - Jestem księżniczką faux pas. Nigdy nie wiem, co się dzieje w tzw. życiu towarzyskim i nieustająco pozdrawiam męża, a tu się okazuje, że to już nie jest mąż. Nigdy nie wiem, czy ktoś był w ciąży, czy po raz drugi wyszedł za mąż. Ciągle jestem nie na fali, nie nadążam - powiedziała dziennikarka.
 • Kammel: To dla mnie partnerka idealna

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką. Mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy - wyjaśnia.