Marzena Rogalska

Artykuły - Marzena Rogalska (39)

 • Marzena Rogalska wygląda kwitnąco po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska wygląda kwitnąco po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska już od ponad miesiąca nie pracuje w TVP. Decyzja o odejściu była dla niej niezwykle trudna i stresująca. Teraz jednak, kiedy emocje już opadły, można zauważyć, że zmiana pracy służy dziennikarce, bo wygląda obłędnie.
 • Marzena Rogalska słynęła z wpadek w TVP!

  Marzena Rogalska słynęła z wpadek w TVP!

  Marzena Rogalska przez 12 lat pracowała w TVP, prowadząc program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". W tym czasie widzowie pokochali ją za dystans do siebie, poczucie humoru i... wpadki! Dziennikarka zaliczyła ich całkiem sporo na wizji i z pewnością po odejściu z TVP ma co wspominać.
 • Jacek Kurski o odejściu Marzeny Rogalskiej: "Telewizja sobie poradzi"

  Jacek Kurski o odejściu Marzeny Rogalskiej: "Telewizja sobie poradzi"

  "Szczerze mówiąc, są takie sytuacje, kiedy bez telewizji niektórzy nie są w stanie sobie poradzić, a telewizja bez nich - doskonale" - tak prezes TVP Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z telewizji publicznej.
 • Marzena Rogalska ma nową pracę po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska ma nową pracę po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska 16 lutego ogłosiła swoje odejście z TVP po 12 latach pracy dla tej stacji. Teraz okazuje się, że jej pobyt na bezrobociu nie był zbyt długi, bo gwiazda... znalazła nową posadę!
 • Izabella Krzan pochwaliła się, że zostaje na dłużej w "Pytaniu na śniadanie"

  Izabella Krzan pochwaliła się, że zostaje na dłużej w "Pytaniu na śniadanie"

  Tymczasowe zastępstwo za Marzenę Rogalską, która nagle odeszła z TVP, czy wejście do grona gospodarzy "Pytania na śniadanie" na stałe? Do tej pory nie było wiadomo, którą z tych opcji szykują dla Izabelli Krzan szefowie TVP. Wszystko wskazuje jednak na to, że bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz.
 • Marzena Rogalska udzieliła wywiadu po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska udzieliła wywiadu po odejściu z TVP!

  Marzena Rogalska po 12 latach odeszła z TVP, a jej decyzja była nagła. Poinformowała o tym media i fanów, publikując wpis na Instagramie. Później nie chciała zabierać głosu, aż do teraz!
 • Marzena Rogalska odchodzi z TVP

  Marzena Rogalska odchodzi z TVP

  Marzena Rogalska nie będzie dalej pracować w Telewizji Polskiej. O swojej decyzji znana i popularna dziennikarka poinformowała fanów w mediach społecznościowych.
 • Marzena Rogalska odchodzi z TVP!

  Marzena Rogalska odchodzi z TVP!

  Marzena Rogalska pracuje w mediach od 24 lat, a od 12 lat współpracuje z TVP. Teraz okazuje się jednak, że dziennikarka postanowiła odejść z telewizji. O swoim stanowisku poinformowała fanów, publikując wpis na swoim profilu.
 • Marzena Rogalska pokazała kontrowersyjne zdjęcie

  Marzena Rogalska pokazała kontrowersyjne zdjęcie

  Marzena Rogalska jest jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka cieszy się ogromną sympatią telewidzów jako prowadząca program „Pytanie na śniadanie”.
 • Wypadek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Co stało się Marzenie Rogalskiej?

  Wypadek w "Pytaniu na śniadanie" w TVP. Co stało się Marzenie Rogalskiej?

  Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w niedzielny poranek na antenie TVP2. Podczas kulinarnej sekcji programu "Pytanie na śniadanie" Marzena Rogalska postanowiła odpocząć na rozłożonym nieopodal hamaku. Gdy dziennikarka zaczęła się lekko huśtać, hamak rozpadł się na kawałki!

Zdjęcia - Marzena Rogalska (9)

 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka
 • film.interia.pl
  Marzena Rogalska: Przede wszystkim dziennikarka

Filmy - Marzena Rogalska (5)

 • Marzena Rogalska: Chciałabym mieć talk-show

  Cieszę się, że jako dojrzała kobieta zaczęłam pisać - mówi Marzena Rogalska. Zapewnia, że tworzenie powieści jest dla niej wspaniałą przygodą rozwijającą ją również jako dziennikarkę. Gwiazda
 • Kammel: To dla mnie partnerka idealna

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką. Mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy - wyjaśnia.
 • Bednarek: Sam stałem przed jurorami

  To dla mnie nowe i szokujące doświadczenie - mówi Kamil Bednarek, który - w kolejnej edycji programu "Bitwa na Głosy" - będzie uczył śpiewania 16-osobową grupę. Jego największą fanką jest... Marzena Rogalska.
 • ABC Marzeny Rogalskiej na lato

  Latem mało się maluję, mało opalam, za to totalnie się balsamuję - mówi dziennikarka, Marzena Rogalska, zdradzając swój przepis na letnią pielęgnację i urodę.