marynarz

Artykuły - Marynarz (8)

 • W.Brytania: Marynarz okrętu podwodnego skazany za zdradę

  Centralny Sąd Karny (Old Bailey) w Londynie skazał w środę 30-letniego Edwarda Devenneya, młodszego oficera na okręcie podwodnym, na osiem lat pozbawienia wolności za gotowość udostępnienia tajnych informacji Rosji - poinformowała telewizja ITV.
 • Słynny piosenkarz i orgia z marynarzami

  Słynny piosenkarz i orgia z marynarzami

  Wokalista Rod Stewart po raz kolejny dementuje pogłoskę sprzed lat o rzekomej orgii z grupą marynarzy.
 • Aye, aye sir! Czyli służba w marynarce

  Aye, aye sir! Czyli służba w marynarce

  "139 milionów mil kwadratowych mórz i oceanów, 58 milionów mil kwadratowych lądu i całe niebo - witamy w największym miejscu pracy na świecie". Takim hasłem reklamuje się jedna z najpotężniejszych morskich formacji zbrojnych świata - brytyjska Royal Navy.
 • Powołanie prokurenta

  Raport bieżący nr 76/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd PPH BOMI S.A. informuje, iż 31 lipca 2008 roku podjął uchwałę w sprawie udzielenia prokury samoistnej i powołania prokurenta w osobie Pana Mariana Pełki. Marian Pełka ukończył Zasadniczą Szkołę Budowy Okrętów. Przebieg kariery zawodowej Mariana Pełki: - 2006 - 2008 - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe BOMI S.A. - Członek Rady Nadzorczej; - 1995 - 2006 - Przedsiębiorstw
 • Marynarz, kosmonauta i górnik

  Były marynarz, niedoszły radziecki kosmonauta cierpiący na klaustrofobię oraz bezrobotny górnik wejdą w skład piłkarskiej "drużyny bezdomnych" - bohaterów reżyserskiego debiutu Katarzyny Adamik.
 • Zaginął polski marynarz

  Poszukiwania kapitana i 45-letniego Polaka, który był członkiem załogi kutra rybackiego ze względu na trudne warunki, zostały przełożone na jutro. Jednostka zatonęła w nocy u południowo-wschodnich wybrzeży Irlandii - podała irlandzka telewizja publiczna RTE.
 • Marynarz z ptasią grypą?

  Bezpośrednią przyczyną śmierci indyjskiego marynarza w porcie w Kłajpedzie był zawał serca. Ustalili to litewscy specjaliści medycyny sądowej po dokonaniu sekcji zwłok. Nie oznacza to jednak, że nie był on zarażony ptasią grypą.
 • Na Bałtyku zaginął rosyjski marynarz

  Kolejna akcja na Bałtyku. Od kilku godzin na morzu trwają poszukiwania marynarza z rosyjskiego zbiornikowca Olekma.

Filmy - Marynarz (1)

 • Jak zrobić latarnię morską? Sposób z doniczkami

  Motyw latarni morskiej jest chętnie wykorzystywany przy dekorowaniu wnętrz. To genialna ozdoba, która świetnie podkreśli charakter marynarskiego wystroju pokoju dziecięcego, będzie też piękną ozdobą do przydomowych ogrodów. W sklepie gotowe latarenki kosztują krocie, można je jednak samodzielnie przygotować w domu! Zobaczcie nasz instruktaż!