Martyna Wojciechowska

Synonimy:
Wojciechowska Martyna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Martyna Wojciechowska (80)

 • Martyna Wojciechowska udziela lekcji tolerancji na przykładzie mieszkańców Samoa

  Martyna Wojciechowska udziela lekcji tolerancji na przykładzie mieszkańców Samoa

  Popularna dziennikarka i podróżniczka postanowiła odnieść się do wydarzeń minionego weekendu, podczas którego odbyły się protesty i zatrzymania osób ze środowiska LGBT. Zrobiła to jednak w swoim stylu. Przypomniała jeden z odcinków swojego programu „Kobieta na krańcu świata”, w którym spotkała się z Tuila‘epa Sailele Malielegaoi, premierem Samoa. Kraju, w którym „trzecia płeć” jest częścią kultury i tradycji.
 • Martyna Wojciechowska zaręczyła się

  Martyna Wojciechowska zaręczyła się

  Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim! Czy mają już ustaloną datę ślubu?
 • Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa?

  Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa?

  Znana dziennikarka twierdzi, że została oszukana. Producent środka na odchudzanie wykorzystał jej wizerunek bez jej zgody.
 • Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa?

  Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa?

  Znana dziennikarka twierdzi, że została oszukana. Producent środka na odchudzanie wykorzystał jej wizerunek bez jej zgody.
 • Martyna Wojciechowska: Czym zajmuje się w domu?

  Martyna Wojciechowska: Czym zajmuje się w domu?

  Martyna Wojciechowska od lat jest w niemal nieustannej podróży. Jednak pandemia koronawirusa nawet ją zmusiła do pozostania w domu.
 • Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki za słowa o Blue Monday

  Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki za słowa o Blue Monday

  Fani poczuli się dotknięci tym, co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie o najgorszym dniu w roku. Sugerują, że podróżniczka uderza w osoby zmagające się z depresją.
 • Martyna Wojciechowska z "druhnami"? Tak promuje swój program

  Martyna Wojciechowska z "druhnami"? Tak promuje swój program

  Kilka tygodni temu, gdy Martyna Wojciechowska pierwszy raz opublikowała zdjęcie z welonem i w białej sukni - wzbudziła niemałe poruszenie w sieci. Część fanów nawet gratulowało podróżniczce ślubu, jednak okazało się, że kreacja związana była z produkcją programu "Kobieta na krańcu świata". Ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się kolejny kadr - tym razem z wyjątkowymi "druhnami".
 • Martyna Wojciechowska: Nigdy nie było lepiej

  Martyna Wojciechowska: Nigdy nie było lepiej

  Prezenterka, dziennikarka, autorka książek, "Kobieta na krańcu świata", kierowca rajdowy oraz matka - Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta-rakieta! Znana podróżniczka świętuje 45. urodziny. - Chyba nigdy nie było lepiej - mówi jubilatka.
 • Martyna Wojciechowska kończy 45 lat: Czuję się wspaniale

  Martyna Wojciechowska kończy 45 lat: Czuję się wspaniale

  Prezenterka, dziennikarka, autorka książek, "Kobieta na krańcu świata", kierowca rajdowy oraz matka - Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta-rakieta! Znana podróżniczka w sobotę świętuje 45. urodziny. "Chyba nigdy nie było lepiej" - mówi PAP Life jubilatka.
 • Martyna Wojciechowska po latach wraca do "Big Brothera"!

  Martyna Wojciechowska po latach wraca do "Big Brothera"!

  Martyna Wojciechowska wraca do "Big Brothera". Po latach dziennikarkę, prowadzącą trzy pierwsze edycje reality-show, widzowie ponownie będą mogli zobaczyć w kultowym formacie. Co tam będzie robiła?

Zdjęcia - Martyna Wojciechowska (5)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Martyna Wojciechowska: Nowy tatuaż
 • film.interia.pl
  Martyna Wojciechowska: Nowy tatuaż
 • film.interia.pl
  Martyna Wojciechowska: Nowy tatuaż
 • film.interia.pl
  Martyna Wojciechowska: Nowy tatuaż

Filmy - Martyna Wojciechowska (40)

 • Pepenadores, czyli najbiedniejsi ludzie świata. Martyna Wojciechowska o podróży do Meksyku

  W kolejnym odcinku „Kobiety na krańcu świata” Martyna Wojciechowska wybrała się do Meksyku. To jeden z krajów, który został dotknięty przez epidemię niekończących się śmieci. Uwięzieni na samym dnie piramidy odpadów są najbiedniejsi z biednych. Jak żyją Pepenadores? O tym podróżniczka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wojciechowska i Kossakowski po raz pierwszy o swoim związku

  - Jeżeli mamy coś zrobić ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie - powiedział prowadzący programy na kanale TTV Przemysław Kossakowski podczas Balu TVN organizowanego przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". - Tu się pokazujemy, ale nie możemy obiecać, że będziemy to robić regularnie - dodała prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" Martyna Wojciechowska.
 • Martyna Wojciechowska: Przyjaciółki na całym świecie

  To świetne, że na świecie powstaje rodzina kobiet - podkreśla Martyna Wojciechowska. Dziennikarka wyrazy wsparcia otrzymywała od wielu bohaterek swoich filmów, żyjących niekiedy tysiące kilometrów od Polski.
 • Podróżnicy udzielający się w mediach społecznościowych mają coraz większy potencjał reklamowy. Liderem rankingu Martyna Wojciechowska

  Martyna Wojciechowska pozostaje największym autorytetem z dziedziny podróży w polskich mediach. Renomę zaczynają jednak zdobywać również inni użytkownicy mediów społecznościowych, a oferowane przez nich treści przenikają do mediów tradycyjnych. Do najbardziej opiniotwórczych autorów należą twórcy profili Pozdro z Korei Płn. oraz Krytyka kulinarna. Wartość ekwiwalentu reklamowego drugiego z nich wynosi prawie 8 mln zł.