Martin Scorsese

Synonimy:
Martin Scorsese,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Martin Scorsese (187)

 • Martin Scorsese pomógł Paulowi Schraderowi w ukończeniu filmu

  Martin Scorsese pomógł Paulowi Schraderowi w ukończeniu filmu

  Po sukcesie filmu "Pierwszy reformowany" z 2017 roku, jego reżyser Paul Schrader pracuje właśnie nad kolejną produkcją zatytułowaną "The Card Counter". Jak wyznał w jednym z wywiadów, w ukończeniu tego filmu pomógł mu Martin Scorsese. Słynny reżyser jest jednym z producentów filmu Schradera, a w przeszłości przeniósł na ekran jeden z jego scenariuszy - legendarnego "Taksówkarza" z wybitną rolą Roberta De Niro.
 • Nowy film Martina Scorsese będzie kosztował fortunę

  Nowy film Martina Scorsese będzie kosztował fortunę

  Pierwszy wspólny projekt Martina Scorsese i Apple TV+ pochłonie aż 180 mln dolarów. Film oparty będzie na faktach. Pojawią się w nim Leonardo DiCaprio i Robert DeNiro, najprawdopodobniej w roli adwersarzy. Akcja będzie rozgrywać się w latach dwudziestych minionego wieku. Produkcja ma opierać się na książce "Killers of The Flower Moon" autorstwa Davida Granna.
 • Martin Scorsese dołączył do ekipy Apple TV+

  Martin Scorsese dołączył do ekipy Apple TV+

  Legendarny reżyser Martin Scorsese zacieśnił swoje więzi z platformą streamingową Apple TV+. Twórca, który jest w trakcie przygotowań do zdjęć do kręconego dla tej wytwórni filmu „Killers of the Flower Moon”, podpisał wieloletni kontrakt, na mocy którego jego firma produkcyjna Sikelia Productions stworzy dla Apple TV+ oryginalne filmy i seriale telewizyjne.
 • Zdjęcia do nowego filmu Martina Scorsese rozpoczną się dopiero w lutym 2021

  Zdjęcia do nowego filmu Martina Scorsese rozpoczną się dopiero w lutym 2021

  Odwleka się start zdjęć do najnowszego filmu Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon” z Leonardo DiCaprio i Robertem De Niro. Pierwotnie miały rozpocząć się w marcu tego roku, ale nie doszły do skutku z powodu wybuchu pandemii COVID-19. Teraz poznaliśmy nową datę wejścia ekipy filmowej Martina Scorsese na plan. To luty 2021 roku.
 • ​Martin Scorsese wyreżyseruje dokument o Davidzie Johansenie

  ​Martin Scorsese wyreżyseruje dokument o Davidzie Johansenie

  Stacja Showtime szykuje film dokumentalny o frontmanie formacji New York Dolls, Davidzie Johansenie. Współreżyserem obrazu będzie Martin Scorsese - dla reżysera to jeden z dwóch projektów, nad którymi aktualnie pracuje. Legendarny twórca realizuje też oparty na faktach film "Killers of the Flowers Moon" z Leonardo DiCarpio i Robertem De Niro w rolach głównych.
 • Apple sfinansuje najnowszy film Martina Scorsese

  Apple sfinansuje najnowszy film Martina Scorsese

  Ogromny budżet nowego filmu Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon" sprawił, że jego ukończenie stanęło pod znakiem zapytania. Poszukiwania funduszy zakończyły się jednak sukcesem, bo swój portfel przed słynnym reżyserem otworzyła firma Apple.
 • Martin Scorsese szuka pieniędzy na nowy film

  Martin Scorsese szuka pieniędzy na nowy film

  Ponad 200 milionów dolarów - właśnie tyle ma kosztować nakręcenie najnowszego filmu Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon”. Według informacji przekazanych przez „Wall Street Journal”, reżyser poszukuje właśnie dystrybutora filmu, który pomoże studiu Paramount w sfinansowaniu projektu.
 • Martin Scorsese nakręci pierwszy w karierze western

  Martin Scorsese nakręci pierwszy w karierze western

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia realizacji najnowszego filmu Martina Scorsese "Killers of the Flowers Moon". Opowie on prawdziwą historię morderstw popełnionych na Indianach z plemienia Osage. Ostatnia wypowiedź reżysera o tym projekcie sugeruje, że będzie to western. Pierwszy w ponad 50-letniej karierze Scorsese.
 • DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  Kolejnym projektem, nad którym rozpocznie pracę Martin Scorsese, jest oparty na faktach thriller kryminalny "Killers of the Flowers Moon". Będzie to ekranizacja wydanej w 2017 roku powieści pod tym samym tytułem. Opowie o fali morderstw, do jakich doszło na Indianach z plemienia Osage w latach 20. ubiegłego wieku.
 • Martin Scorsese: Wybitny reżyser i przyjaciel Polski ma urodziny

  Martin Scorsese: Wybitny reżyser i przyjaciel Polski ma urodziny

  Ma na swoim koncie takie filmy jak "Taksówkarz", "Chłopcy z ferajny", "Wściekły byk" czy "Kasyno". Jest laureatem Oscara za najlepszą reżyserię za film "Infiltracja", a także organizatorem pokazów "Mistrzowie Polskiego Kina". Marin Scorsese 17 listopada kończy 77 lat.

Zdjęcia - Martin Scorsese (8)

 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat
 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat
 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat
 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat
 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat
 • film.interia.pl
  Martin Scorsese kończy 75 lat

Filmy - Martin Scorsese (4)

 • Martin Scorsese promuje polskie kino

  Kilkadziesiąt tytułów kina współczesnego jak i klasyki, a także projekty muzyczne i wystawy plakatów zaprezentowano w ramach tegorocznej edycji festiwalu polskich filmów Kinoteka w Wielkiej Brytanii. Polskie kino - w tym filmy Andrzeja Wajdy, Jerzego Kawalerowicza i Andrzeja Munka - promuje m.in. Martin Scorsese.
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio. – To chyba najlepszy wywiad, jaki mógłby mi się zdarzyć; z najwyższej półki i z pierwszej ligi - mówi.
 • "Zakazane imperium", Sezon 3. na DVD

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami.
 • "Hugo i jego wynalazek"

  Film Martina Scorsese zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Bohaterem jest Hugo -sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości.