Martin Scorsese

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Martin Scorsese (Reżyser) ,

Artykuły - Martin Scorsese (48)

 • Scorsese wraca do kina gangsterskiego. Na planie Pacino i De Niro

  Scorsese wraca do kina gangsterskiego. Na planie Pacino i De Niro

  Al Pacino i Robert De Niro znowu razem na planie filmowym. Hollywoodzcy gwiazdorzy pracują na planie u Martina Scorsese i grają w opartym na faktach filmie "The Irishman".
 • DiCaprio i Scorsese nakręcą "Roosevelta"

  DiCaprio i Scorsese nakręcą "Roosevelta"

  ​Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese po raz kolejny połączą swoje artystyczne talenty. Duet spotka się na planie biograficznego filmu poświęconego Theodore’owi Rooseveltowi.
 • Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  Leonardo DiCaprio nowym Jokerem?

  ​Zbliża się produkcja filmu o głównym antagoniście Batmana - Jokerze. Nie wiadomo na razie, kto miałby zagrać tytułową rolę. Jednym z kandydatów jest ponoć Leonardo DiCaprio.
 • Martin Scorsese wyprodukuje film o Jokerze

  Martin Scorsese wyprodukuje film o Jokerze

  Wytwórnia Warner Bros. zamierza zrealizować film, którego głównym bohaterem będzie Joker - słynny przeciwnik Batmana. Producentem obrazu ma być Martin Scorsese.
 • Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  ​Robert De Niro wyznał, że gdyby nie platforma streamingowa Netflix, to długo dojrzewający projekt filmowy "The Irishman", nigdy nie zostałby zrealizowany.
 • Martin Scorsese o Jerrym Lewisie

  Martin Scorsese o Jerrym Lewisie

  ​Swój hołd zmarłemu w niedzielę, 20 sierpnia, Jerry'emu Lewisowi złożył reżyser Martin Scorsese.
 • Martin Scorsese na otwarciu festiwalu polskich filmów w Nowym Jorku

  Martin Scorsese na otwarciu festiwalu polskich filmów w Nowym Jorku

  Martina Scorsese wziął udział w otwarciu 13. Festiwalu Polskich Filmów w Nowym Jorku. Tegoroczną edycję imprezy dedykowaną Andrzejowi Wajdzie zainaugurował jego ostatni film “Powidoki".
 • Festiwal Polskich Filmów w Nowym Jorku w hołdzie dla Wajdy

  Festiwal Polskich Filmów w Nowym Jorku w hołdzie dla Wajdy

  “Powidoki" Andrzeja Wajdy zainaugurują 2 maja 13. Festiwal Polskich Filmów (NYPFF) w Nowym Jorku. W imprezie zapowiedział udział znawca i miłośnik polskiego kina - amerykański reżyser Martin Scorsese.
 • "Milczenie": Wszystkie przejawy wiary

  "Milczenie": Wszystkie przejawy wiary

  "Milczenie" to inspirowany autentycznymi wydarzeniami i zrealizowany z niezwykłym rozmachem najnowszy film Martina Scorsese - twórcy "Wilka z Wall Street", "Infiltracji" i "Chłopców z ferajny". Produkcja określana jest jako najmocniejsze, a jednocześnie najbardziej osobiste dzieło w karierze reżysera. Amerykański twórca poszukuje w nim odpowiedzi dotyczących istoty i sensu religii, a także wierności swoim przekonaniom w świecie, w którym płaci się za nie najwyższą cenę.
 • "Milczenie": Projekt życia Martina Scorsese

  "Milczenie": Projekt życia Martina Scorsese

  "Milczenie" to dla Martina Scorsese projekt życia - przygotowywał się do niego prawie 30 lat, z ogromnym poświęceniem, które udzieliło się również aktorom. Producenci "Milczenia" przyznali, że dla tego projektu Scorsese zdecydował się na kroki, których nie podjął przy żadnym z wcześniejszych filmów. Zrezygnował m.in. ze swojej gaży, a w ślad za nim poszła trójka głównych aktorów - Andrew Garfield, Adam Driver i Liam Neeson, którzy zagrali za minimalne stawki.

Filmy - Martin Scorsese (2)

 • Martin Scorsese promuje polskie kino

  Kilkadziesiąt tytułów kina współczesnego jak i klasyki, a także projekty muzyczne i wystawy plakatów zaprezentowano w ramach tegorocznej edycji festiwalu polskich filmów Kinoteka w Wielkiej Brytanii. Polskie kino - w tym filmy Andrzeja Wajdy, Jerzego Kawalerowicza i Andrzeja Munka - promuje m.in. Martin Scorsese.
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio. – To chyba najlepszy wywiad, jaki mógłby mi się zdarzyć; z najwyższej półki i z pierwszej ligi - mówi.