Martin Schmitt

Artykuły - Martin Schmitt (63)

Filmy - Martin Schmitt (5)

 • Martin Schmitt: Presja była ogromna. Wideo

  - Podczas mojej kariery często bywało tak, że byłem mocno zestresowany. Presja była naprawdę ogromna i w takich momentach nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiednią równowagę, biorąc pod uwagę oczekiwania zarówno z zewnątrz jak i swoje własne - zdradził w rozmowie z Interią jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii Niemiec Martin Schmitt.
 • Martin Schmitt: Myślę, że Polacy będą jeszcze silniejsi. Wideo

  Z ogromnym sentymentem wspominam rywalizację z Adamem Małyszem. To było coś fantastycznego. W ostatnim czasie może nie mamy zbyt częstych okazji do spotkań i nie dzwonimy do siebie, ale zawsze podczas konkursów skoków udaje się nam chwile porozmawiać. To dla mnie zawsze duża przyjemność - powiedział w rozmowie z Interią były mistrz świata indywidualnie i mistrz olimpijski w drużynie Niemiec Martin Schmitt.
 • Martin Schmitt: Spotkania z Małyszem to zawsze przyjemność. Wideo

  - Z ogromnym sentymentem wspominam rywalizację z Adamem Małyszem. To było coś fantastycznego. W ostatnim czasie może nie mamy zbyt częstych okazji do spotkań i nie dzwonimy do siebie, ale zawsze podczas konkursów skoków udaje się nam chwilę porozmawiać. To dla mnie zawsze duża przyjemność - powiedział w rozmowie z Interią były mistrz świata indywidualnie i mistrz olimpijski w drużynie Niemiec Martin Schmitt.
 • Martin Schmitt: Nigdy nie popełniałem błędów. Wideo

  - Od kilku lat prowadzę wspólnie z Simonem Ammanem agencję dla sportowców. Naszym celem jest pomagać im w ich karierach i unikać błędów. Czy ja je popełniałem? Oczywiście, że nie - mówi w rozmowie z Interią był znakomity skoczek, dwukrotny indywidualny mistrz świata Martin Schmitt.