Marta Żmuda Trzebiatowska

Artykuły - Marta Żmuda Trzebiatowska (209)

 • ​Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan "Na dobre i na złe"

  ​Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan "Na dobre i na złe"

  Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. ​Marta Żmuda Trzebiatowska grająca w produkcji TVP rolę doktor Hanny Sikorki aktorka ogłosiła w środę, 21 października, że wróciła na plan "Na dobre i na złe" po kilkumiesięcznej przerwie.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Według informacji pojawiających się w mediach, Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż - Kamil Kula - kilka dni temu zostali rodzicami! Teraz aktorka potwierdziła radosną nowinę, publikując wymowny wpis.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fotografią w naturalnym wydaniu porusza ważny temat i tłumaczy: "Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie".
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

  Aktorka podkreśla, że dopiero po roli w filmie "Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego czuje się spełniona jako aktorka. Jej zdaniem kwintesencją zawodu, który wykonuje, są bowiem role trudne i niejednoznaczne, takie, które wymagają poświęceń, a nawet diametralnej zmiany sposobu myślenia. Jako aktorce zależy jej na tym, by pokazywać widzom różne swoje oblicza, jest więc dumna z tego, że udało jej się zagrać w produkcji, która intryguje i budzi skrajne emocje.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza, że przed dziesięcioma laty miała w rękach scenariusz serialu "Blondynka", bo to właśnie ona jako pierwsza dostała propozycję zagrania tej roli. Wtedy zrezygnowała, gdyż wybrała film. Jej obecność w ósmym sezonie serialu nie jest więc przypadkowa. Aktorka tym razem postanowiła zmierzyć się z postacią sympatycznej pani weterynarz z Podlasia i nie kryje, że było to niezwykle intrygujące wyzwanie.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska jako "Blondynka"

  Marta Żmuda Trzebiatowska jako "Blondynka"

  "Blondynka" to serial, który od 10 lat porusza i bawi widzów TVP1. Z okazji nadchodzącego 8 już sezonu serialu 29 października w siedzibie TVP w Warszawie zorganizowano konferencję z twórcami serialu i nową odtwórczynią tytułowej roli - Martą Żmudą Trzebiatowską.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zaskoczyli na premierze

  Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zaskoczyli na premierze

  Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Ostatnio pojawili się na premierze filmu „Mowa ptaków”.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała prywatne zdjęcia z mężem

  Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała prywatne zdjęcia z mężem

  Marta Żmuda-Trzebiatowska wielokrotnie deklarowała, że ważniejsza od kariery jest dla niej rodzina. Aktorka od czterech lat jest szczęśliwą mężatką.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem na Instagramie

  Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem na Instagramie

  Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula bardzo strzegą swojej prywatności. O ich ślubie nie wiedziała żadna z plotkarskich gazet!

Zdjęcia - Marta Żmuda Trzebiatowska (128)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Marta Żmuda Trzebiatowska (28)

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza, że przed dziesięcioma laty miała w rękach scenariusz serialu "Blondynka", bo to właśnie ona jako pierwsza dostała propozycję zagrania tej roli. Wtedy zrezygnowała, gdyż wybrała film. Jej obecność w ósmym sezonie serialu nie jest więc przypadkowa. Aktorka tym razem postanowiła zmierzyć się z postacią sympatycznej pani weterynarz z Podlasia i nie kryje, że było to niezwykle intrygujące wyzwanie.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  „Niepokonana kobieta to taka, która walczy do końca i wychodzi zwycięsko z każdej opresji. Za zwycięstwo można też uznać trudne doświadczenie, którym może się podzielić z innymi kobietami. Przestrzec je i nauczyć, jak unikać niebezpieczeństwa. Takie są dla mnie właśnie bohaterki naszego programu – silne, twarde, zdeterminowane” – mówi gospodyni programu „Niepokonane”, Marta Żmuda Trzebiatowska.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska uczyła się technik samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty

  Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić – uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty. Na razie nie musiała wykorzystywać swoich umiejętności w praktyce, jej zdaniem znana twarz chroni ją przed potencjalnymi oprawcami. Czasem jednak to właśnie popularność staje się przyczyną trudnych sytuacji, gdy fani przekraczają granicę między podziwem a nękaniem. – Parę lat temu przygotowywałam się do filmu i trafiłam do takiego ośrodka, gdzie szkoli się antyterrorystów i tam pracowałam z Jarkiem Polakiem, byłym antyterrorystą, człowiekiem, który na co dzień też prowadzi kursy samoobrony. Uczy kobiety jak za użyciem podstawowych rzeczy, które masz przy sobie: torebki, wsuwki do włosów, tego co masz tak naprawdę w torebce jesteś w stanie się obronić. Bardzo chciałam wiedzieć jak, co, jak mogę sobie pomóc w trudnej sytuacji, w sytuacji zagrożenia. I polecam to wszystkim paniom, bo tak naprawdę dużo dziwnych ludzi chodzi po świecie i nigdy nie wiemy, kiedy się nam to przyda – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.