Marta Żmuda Trzebiatowska

Artykuły - Marta Żmuda Trzebiatowska (216)

 • Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała odważne zdjęcie

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała odważne zdjęcie

  Marta Żmuda Trzebiatowska, aktorka znana m.in. z takich filmów, jak "Ciacho", "Och Karol 2" oraz serialu "Na dobre i na złe", umieściła na Instagramie swoją fotkę w bikini. Zaznaczyła, że postanowiła to zrobić, by pokazać, że... jej ciału daleko do ideału. Zwłaszcza po urodzeniu dwójki dzieci.
 • Nie tylko Ariana Grande. Gwiazdy, które wzięły ślub w tajemnicy

  Nie tylko Ariana Grande. Gwiazdy, które wzięły ślub w tajemnicy

  Ariana Grande wzięła niedawno sekretny ślub z Daltonem Gomezem. Serwis TMZ jako pierwszy poinformował, że ceremonia odbyła się w domu pary w Montecito w Kalifornii, a udział w niej wzięło około 20 osób. Ale nie tylko ta para ceni sobie intymność. Sekretny ślub wzięli m.in. Mila Kunis, Sean Penn czy takie polskie gwiazdy, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Karczmarczyk, Magdalena Lamparska i Doda.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska odchodzi z Teatru Kwadrat

  Marta Żmuda Trzebiatowska odchodzi z Teatru Kwadrat

  Marta Żmuda Trzebiatowska poinformowała na Instagramie, że po 11 latach pożegnała się z Teatrem Kwadrat.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Szczepionka na... wierność

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Szczepionka na... wierność

  Zarówno Kamil Kula, jak i jego żona, Marta Żmuda Trzebiatowska są po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki na koronowirusa. Aktor, żartując na Instagramie, liczy na to, że szczepienie przyniesie mu wielu korzyści. Ma nadzieję, że będzie mógł płacić dłonią w sklepie, a żona po zaczipowaniu nie będzie mu przyprawiać rogów z kolegami z pracy - Mikołajem Roznerskim i Mateuszem Janickim.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska przez błąd dziennikarza stała się obiektem żartów

  Marta Żmuda Trzebiatowska przez błąd dziennikarza stała się obiektem żartów

  Aktor Kamil Kula, który jest mężem Marty Żmudy Trzebiatowskiej, żartuje na Instagramie, że ukryła przed nim swój prawdziwy wiek. Do robienia docinków sprowokował go błąd jednego z magazynów, który podpisał zdjęcie Marty ze studniówki jako wykonane w 1990 r. To by oznaczało, że aktorka ma teraz około 50 lat.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Najgrubsza w klasie

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Najgrubsza w klasie

  Słowa ministra edukacji Przemysława Czarnka, który zapowiedział, że chce walczyć z otyłością wśród dzieci, a zwłaszcza wśród dziewczynek, wywołały w wielu środowiskach oburzenie, pojawiły się także zarzuty o stygmatyzowanie dzieci ze względu na wygląd. Krytyczne głosy w tej sprawie zabrały m.in. Sylwia Chutnik i Joanna Senyszyn. Teraz swoją opinię dołożyła na Instagramie także Marta Żmuda Trzebiatowska, która opowiedziała o swoich problemach z nadwagą w czasach liceum.
 • ​Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan "Na dobre i na złe"

  ​Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan "Na dobre i na złe"

  Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. ​Marta Żmuda Trzebiatowska grająca w produkcji TVP rolę doktor Hanny Sikorki aktorka ogłosiła w środę, 21 października, że wróciła na plan "Na dobre i na złe" po kilkumiesięcznej przerwie.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Według informacji pojawiających się w mediach, Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż - Kamil Kula - kilka dni temu zostali rodzicami! Teraz aktorka potwierdziła radosną nowinę, publikując wymowny wpis.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fotografią w naturalnym wydaniu porusza ważny temat i tłumaczy: "Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie".
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

  Aktorka podkreśla, że dopiero po roli w filmie "Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego czuje się spełniona jako aktorka. Jej zdaniem kwintesencją zawodu, który wykonuje, są bowiem role trudne i niejednoznaczne, takie, które wymagają poświęceń, a nawet diametralnej zmiany sposobu myślenia. Jako aktorce zależy jej na tym, by pokazywać widzom różne swoje oblicza, jest więc dumna z tego, że udało jej się zagrać w produkcji, która intryguje i budzi skrajne emocje.

Zdjęcia - Marta Żmuda Trzebiatowska (128)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Marta Żmuda Trzebiatowska (27)

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Na rolę w filmie "Mowa ptaków" czekałam 10 lat

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza, że przed dziesięcioma laty miała w rękach scenariusz serialu "Blondynka", bo to właśnie ona jako pierwsza dostała propozycję zagrania tej roli. Wtedy zrezygnowała, gdyż wybrała film. Jej obecność w ósmym sezonie serialu nie jest więc przypadkowa. Aktorka tym razem postanowiła zmierzyć się z postacią sympatycznej pani weterynarz z Podlasia i nie kryje, że było to niezwykle intrygujące wyzwanie.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  „Niepokonana kobieta to taka, która walczy do końca i wychodzi zwycięsko z każdej opresji. Za zwycięstwo można też uznać trudne doświadczenie, którym może się podzielić z innymi kobietami. Przestrzec je i nauczyć, jak unikać niebezpieczeństwa. Takie są dla mnie właśnie bohaterki naszego programu – silne, twarde, zdeterminowane” – mówi gospodyni programu „Niepokonane”, Marta Żmuda Trzebiatowska.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska uczyła się technik samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty

  Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić – uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty. Na razie nie musiała wykorzystywać swoich umiejętności w praktyce, jej zdaniem znana twarz chroni ją przed potencjalnymi oprawcami. Czasem jednak to właśnie popularność staje się przyczyną trudnych sytuacji, gdy fani przekraczają granicę między podziwem a nękaniem. – Parę lat temu przygotowywałam się do filmu i trafiłam do takiego ośrodka, gdzie szkoli się antyterrorystów i tam pracowałam z Jarkiem Polakiem, byłym antyterrorystą, człowiekiem, który na co dzień też prowadzi kursy samoobrony. Uczy kobiety jak za użyciem podstawowych rzeczy, które masz przy sobie: torebki, wsuwki do włosów, tego co masz tak naprawdę w torebce jesteś w stanie się obronić. Bardzo chciałam wiedzieć jak, co, jak mogę sobie pomóc w trudnej sytuacji, w sytuacji zagrożenia. I polecam to wszystkim paniom, bo tak naprawdę dużo dziwnych ludzi chodzi po świecie i nigdy nie wiemy, kiedy się nam to przyda – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.