Marta Wierzbicka

Artykuły - Marta Wierzbicka (98)

 • Marta Wierzbicka w nietypowy sposób pokazała ukochanego!

  Marta Wierzbicka w nietypowy sposób pokazała ukochanego!

  Marta Wierzbicka postanowiła opublikować życzenia świąteczne w wersji "last minute". W ostatnich godzinach świąt na jej Instagramie pojawił się post, w którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć jej partnera. Gwiazda pochwaliła się ukochanym w bardzo nietypowy sposób.
 • ​Marta Wierzbicka zdradziła swój patent na płaski brzuch

  ​Marta Wierzbicka zdradziła swój patent na płaski brzuch

  Wygląd Marty Wierzbickiej od wielu lat budzi wiele emocji wśród jej fanów. Nie inaczej było w 2019 roku, kiedy po powrocie z Indii, gdzie brała udział w programie "Azja Express", aktorka przeszła ogromną metamorfozę. W najnowszym odcinku instagramowego programu "Domówka u Dowborów" Wierzbicka zdradziła, że tamten wyjazd był początkiem pozytywnych zmian w jej życiu.
 • Odchudzona Marta Wierzbicka szczerze o swojej przemianie

  Odchudzona Marta Wierzbicka szczerze o swojej przemianie

  Aktorka niedawno przeszła zaskakującą metamorfozę. Gwiazda "Na Wspólnej" zawsze prezentowała się doskonale, ale ostatnio postanowiła znacznie wyszczuplić swoje ciało. W rezultacie Marcie Wierzbickiej udało się zrzucić sporo kilogramów, a odmienionym ciałem często aktorka często chwali się w mediach społecznościowych.
 • Marta Wierzbicka zmieniła stan cywilny?

  Marta Wierzbicka zmieniła stan cywilny?

  Marta Wierzbicka zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Oli w serialu „Na Wspólnej”. Na planie spędziła kilkanaście lat, by w końcu podjąć śmiałą decyzję o odejściu.
 • Marta Wierzbicka debiutuje na kinowym ekranie

  Marta Wierzbicka debiutuje na kinowym ekranie

  Marta Wierzbicka, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje na kinowym ekranie. W obrazie "Pan T." 28-latkę zobaczymy w epizodycznej roli kelnerki.
 • Marta Wierzbicka w gorącym pocałunku. Kim jest jej chłopak?

  Marta Wierzbicka w gorącym pocałunku. Kim jest jej chłopak?

  Marta Wierzbicka udostępniła zdjęcie, na którym całuje się ze swoim narzeczonym. Fani aktorki są zaskoczeni.
 • Marta Wierzbicka: zapozowała w bikini i zaskoczyła fanów

  Marta Wierzbicka: zapozowała w bikini i zaskoczyła fanów

  Marta Wierzbicka zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Oli w serialu „Na Wspólnej”. Po kilkunastu latach spędzonych na planie, postanowiła odejść.
 • Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę

  Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę

  28-letnia Marta Wierzbicka zniknęła na jakiś czas z show-biznesu. Dziś zaskoczyła fanów niepokojącymi zdjęciami.
 • Marta Wierzbicka z opaską na oczach

  Marta Wierzbicka z opaską na oczach

  Przygotowując się do nowej roli - w spektaklu "Czarna komedia" - Marta Wierzbicka chodziła po domu z opaską na oczach. Ma to związek z tym, że w sztuce wystawianej przez Teatr Kamienica, gdy zapalają się reflektory, aktorzy poruszają się jakby po omacku.
 • Marta Wierzbicka: Nie chcę ślubu

  Marta Wierzbicka: Nie chcę ślubu

  Marta Wierzbicka nie przywiązuje wagi do tradycji związanych z ceremonią zawarcia małżeństwa. Podoba jej się jedynie zwyczaj podróży poślubnej jako czasu spędzonego wyłącznie ze świeżo poślubionych mężem. Aktorka nie ukrywa jednak, że nie jest fanką samej idei ślubu.

Filmy - Marta Wierzbicka (23)

 • Marta Wierzbicka: Nie chcę ślubu

  Marta Wierzbicka nie przywiązuje wagi do tradycji związanych z ceremonią zawarcia małżeństwa. Podoba jej się jedynie zwyczaj podróży poślubnej jako czasu spędzonego wyłącznie ze świeżo poślubionych mężem. Aktorka nie ukrywa jednak, że nie jest fanką samej idei ślubu.
 • Marta Wierzbicka: Ekscytujące podróże

  Marta Wierzbicka robi wszystko, by podczas zagranicznych podróży uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń, jednak życie czasami potrafi ją zaskoczyć i wtedy wszystkie plany trzeba weryfikować w przeciągu kilku chwil. Aktorka podkreśla jednak, że takie nieprzewidziane sytuacje dodają jej adrenaliny, zachęcają do kreatywności i mogą być początkiem wyjątkowej przygody
 • Marta Wierzbicka: Mój Instagram jest zgodny ze mną

 • Marta Wierzbicka: "Azja Express?" Widzowie będą mieli ubaw

  Cudowna przygoda, choć wymagająca wiele wysiłku - tak Marta Wierzbicka podsumowuje swój udział w programie "Azja Express". Gwiazda nie ukrywa, że wiele razy przeżywała chwile zwątpienia, zawsze jednak potrafiła się zmobilizować do dalszego wyścigu.