Marta Walczykiewicz

Artykuły - Marta Walczykiewicz (75)

 • MP w kajakarstwie. Sensacyjna porażka Marty Walczykiewicz

  MP w kajakarstwie. Sensacyjna porażka Marty Walczykiewicz

  Sensacyjnie zakończył się finał w jedynce na 200 m kobiet podczas mistrzostw Polski w kajakarstwie w Poznaniu. Wicemistrzyni olimpijska Marta Walczykiewicz przegrała z Katarzyną Kołodziejczyk. Cztery złote medale wywalczył kanadyjkarz Wiktor Głazunow.
 • Kajakarskie regaty kontrolne. W Poznaniu kadrowicze rozpoczęli sezon

  Kajakarskie regaty kontrolne. W Poznaniu kadrowicze rozpoczęli sezon

  Cała krajowa czołówka wystartowała w Poznaniu w pierwszych w tym roku zawodach kajakarskich - regatach kontrolnych. Wprawdzie wyniki dla zawodników i trenerów nie miały większego znaczenia, ale rywalizacja na torze była niezwykle zacięta.
 • Kajakarstwo. Marta Walczykiewicz: To moje pierwsze święta poza domem

  Kajakarstwo. Marta Walczykiewicz: To moje pierwsze święta poza domem

  Kadra kajakarek Wielkanoc spędzi na zgrupowaniu w Portugalii. Dla Marty Walczykiewicz oznacza to pierwsze święta poza domem. - To miał być rok olimpijski, dlatego przyjęłam to ze zrozumieniem - powiedziała wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro.
 • Kajakarze z wody wyciągają medale, ale już nie pieniądze

  Kajakarze z wody wyciągają medale, ale już nie pieniądze

  Kajakarstwo to niezwykle medalodajna dyscyplina, na igrzyskach kajakarki czy kanadyjkarze często walczą o najwyższe laury. Jest jednak drugi koniec... wiosła - nawet najlepsi zawodnicy mogą tylko pomarzyć o gratyfikacjach, jakie są w innych sportach.
 • ​Igrzyska europejskie. Udane eliminacje polskich kajakarzy

  ​Igrzyska europejskie. Udane eliminacje polskich kajakarzy

  Trzy z czterech startujących w środowych eliminacjach kajakarskich osad z Polski zapewniły sobie awans do finałów A igrzysk europejskich w Mińsku. Pewne miejsce w czwartkowych wyścigach o medale już wcześniej miały cztery inne załogi.
 • PŚ w kajakarstwie. Marta Walczykiewicz wróciła do gry

  PŚ w kajakarstwie. Marta Walczykiewicz wróciła do gry

  Mimo poważnych perypetii zdrowotnych wicemistrzyni olimpijska Marta Walczykiewicz szybko wraca do formy. Kajakarka KTW Kalisz zajęła trzecie miejsce podczas zawodów Pucharu Świata rozgrywanego w Poznaniu. - Marta wróciła do gry - oznajmiła po wyścigu.
 • PŚ w kajakarstwie. Trzy medale Polaków

  PŚ w kajakarstwie. Trzy medale Polaków

  Polscy kajakarze trzykrotnie stanęli na podium podczas sobotnich finałów Pucharu Świata rozgrywanego w Poznaniu. Drugą lokatę zajęła osada w składzie: Michał Łubniewski, Arsen Śliwiński w konkurencji nieolimpijskiej C2 500 m
 • Kajakarstwo. Marta Walczykiewicz: Zdrowia się nie oszuka

  Kajakarstwo. Marta Walczykiewicz: Zdrowia się nie oszuka

  Kajakarka Marta Walczykiewcz z powodu kontuzji barku musiała przyhamować z przygotowaniami do najbliższego sezonu. Pierwsze diagnozy wskazywały na to, że czekać ją będzie operacja, która wykluczyłaby ją z tegorocznych startów. Skończyło się "tylko" na zabiegu.
 • Superpuchar w kajakarstwie. Tomasz Kaczor drugi w Chinach

  Kanadyjkarz Warty Poznań Tomasz Kaczor zajął drugie miejsce w konkurencji C1 600 m w chińskim Linyi w zawodach superpucharu. To nowa impreza, o charakterze komercyjnym, organizowana przez Międzynarodową Federacją Kajakową.
 • MŚ w kajakarstwie. Dziewięć polskich osad z szansą na medale

  MŚ w kajakarstwie. Dziewięć polskich osad z szansą na medale

  Dziewięć polskich osad wystąpi w niedzielnych finałach A w ostatnim dniu mistrzostw świata w kajakarstwie rozgrywanych w portugalskim Montemor. Z porannych półfinałów awans wywalczyli m.in. Marta Walczykiewicz i Paweł Kaczmarek na dystansie 200 m.

Filmy - Marta Walczykiewicz (2)