Marta Manowska

Artykuły - Marta Manowska (81)

 • "Rolnik szuka żony": Ruszają prace nad ósmą edycją show TVP

  "Rolnik szuka żony": Ruszają prace nad ósmą edycją show TVP

  Marta Manowska poinformowała na Instagramie, że powstanie ósma edycja programu "Rolnik szuka żony". "Wielka radość, ciekawość i szczęście" - napisała gwiazda TVP.
 • "Kobiety w drodze": Nowy program ​Marty Manowskiej

  "Kobiety w drodze": Nowy program ​Marty Manowskiej

  Marta Manowska, gospodyni takich produkcji jak "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony", wkrótce poprowadzi nowy program. Na początku lutego rozpoczęły się zdjęcia do "Kobiet w drodze", które trafią do ramówki TVP Kobieta.
 • Internauci skrytykowali zachowanie Marty Manowskiej. Jest odpowiedź dziennikarki!

  Internauci skrytykowali zachowanie Marty Manowskiej. Jest odpowiedź dziennikarki!

  Co wydarzyło się w 7. odcinku "Sanatorium miłości"? Marta Manowska zaprosiła na rozmowę jednego z bohaterów - Andrzeja i m.in. ten fragment został szeroko skomentowany przez internautów oglądających popularny program TVP. Wśród pozostawionych przez nich słów nie zabrakło krytycznych zdań i to właśnie do nich postanowiła odnieść się sama prowadząca.
 • Wambierzyce: Jerozolima Dolnego Śląska

  Wambierzyce: Jerozolima Dolnego Śląska

  - Czułam się tam, jakbym wjechała do innego kraju. A to nasz. Piękny – o jakim miejscu w Polsce pisze w ten sposób Marta Manowska? O Wambierzycach. W tej wiosce, położonej w powiecie kłodzkim, słynącej z niezwykłej bazyliki, odnalazła klimat Włoch albo Grecji.
 • Marta Manowska: To będzie zaskakujący "Rolnik szuka żony"

  Marta Manowska: To będzie zaskakujący "Rolnik szuka żony"

  13 września na antenę TVP wróci "Rolnik szuka żony". Prowadząca Marta Manowska zapewnia, że nowa edycja zaskoczyła nawet twórców programu.
 • "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  "Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.
 • Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.
 • Marta Manowska pożegnała bliską osobę: "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł"

  Marta Manowska pożegnała bliską osobę: "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł"

  Marta Manowska podzieliła się z internautami smutną informacją. Dziennikarka otrzymała wiadomość o śmierci bliskiej jej sercu osoby. "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł" - rozpoczęła swój wpis...
 • Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  W piątkowy wieczór TVP 1 wyemitowała kolejny, szósty odcinek programu: "Ośmiu Wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. W pewnym momencie sama dziennikarka nie potrafiła ukryć swoich emocji, roniąc łzy... Co wydarzyło się w ostatniej odsłonie show?
 • Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska i Tomasz Wolny postanowili czas pandemii Covid -19 przekuć w dobro. Na co dzień oboje pracują w jednej stacji telewizyjnej i oboje bardzo mocno angażują się charytatywnie. Dla dziennikarzy każda okazja do pomagania jest niczym podpalona zapałka, która wznieca pożar. Tak oni zarażają swoją pasją do pomagania, energią i wielkim sercem ludzi wokół.

Zdjęcia - Marta Manowska (2)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

Filmy - Marta Manowska (18)

 • Marta Manowska: Miłość na wsi

  Marta Manowska przyznała w rozmowie z Interią, że odnosi wrażenie, że Polacy na wsi kochają tak samo, jak mieszkańcy miast. - Wydaje mi się, że jesteśmy bardzo blisko. Coraz więcej osób z miasta odnalazłoby się na wsi, a tych ze wsi - w mieście. Ta różnica się zaciera – przyznała prowadząca program "Rolnik szuka żony”
 • Marta Manowska: Zaskoczona nowym sezonem "Rolnik szuka żony"

  Prowadząca program "Rolnik szuka żony" zdradziła w rozmowie z Damianem Glinką z Interii, że nadchodzący sezon show TVP zaskoczył nawet samych twórców. - Przeczytałam wypowiedź reżysera tego programu, że myślał, że nic go już nie zaskoczy, a zaskoczyły go pierwsze dni w tym sezonie. To będzie zaskakujący sezon. Że tak może być, to nikt z nas nie pomyślał - przyznała Marta Manowska.
 • Marta Manowska: "The Voice Senior" to ogromne wyzwanie

  To jest dla mnie zupełna nowość - tak Marta Manowska opisuje nadchodzącą premierę TVP "The Voice Senior". Prowadząca program dodaje, że największą radość sprawił jej fakt, że na ekranie udało się zachować uczuciowość bohaterów.
 • Marta Manowska: Najbardziej wywrotowa edycja "Rolnik szuka żony"

  - Mam poczucie, że to jest najbardziej rewolucyjna i wywrotowa edycja [programu "Rolnik szuka żony"] - deklaruje prowadząca show Marta Manowska, zwracając uwagę, że scenariusz nadchodzącej odsłony programu w niczym nie przypomina dotychczasowych wydań "Rolnika...".