Marta Manowska

Artykuły - Marta Manowska (76)

 • "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  "Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.
 • Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.
 • Marta Manowska pożegnała bliską osobę: "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł"

  Marta Manowska pożegnała bliską osobę: "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł"

  Marta Manowska podzieliła się z internautami smutną informacją. Dziennikarka otrzymała wiadomość o śmierci bliskiej jej sercu osoby. "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł" - rozpoczęła swój wpis...
 • Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  W piątkowy wieczór TVP 1 wyemitowała kolejny, szósty odcinek programu: "Ośmiu Wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. W pewnym momencie sama dziennikarka nie potrafiła ukryć swoich emocji, roniąc łzy... Co wydarzyło się w ostatniej odsłonie show?
 • Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska i Tomasz Wolny postanowili czas pandemii Covid -19 przekuć w dobro. Na co dzień oboje pracują w jednej stacji telewizyjnej i oboje bardzo mocno angażują się charytatywnie. Dla dziennikarzy każda okazja do pomagania jest niczym podpalona zapałka, która wznieca pożar. Tak oni zarażają swoją pasją do pomagania, energią i wielkim sercem ludzi wokół.
 • "Ośmiu Wspaniałych": Kolejne randki i wizyta w salonie sukien ślubnych [3. odcinek]

  "Ośmiu Wspaniałych": Kolejne randki i wizyta w salonie sukien ślubnych [3. odcinek]

  Tym razem Marta Manowska przygotowała dla uczestników programu "Ośmiu Wspaniałych" zadania wymagające kobiecego podejścia. Tymczasem skłóceni Jarek i Sebastian postanowili wyjaśnić sobie wszelkie niesnaski. Czy udało im się dojść do porozumienia? Sprawdźcie, co wydarzyło się w trzecim odcinku!
 • Marta Manowska poddana kwarantannie

  Marta Manowska poddana kwarantannie

  Rozprzestrzeniający się koronawirus spowodował szereg zmian także w świecie mediów; odwołano zdjęcia do wielu telewizyjnych projektów, w tym do świątecznej odsłony programu "Sanatorium miłości". Między innymi do tej informacji, ale też do innych zawodowych projektów w jednym ze swoich wpisów odniosła się Marta Manowska. Dziennikarka poinformowała także, że została poddana kwarantannie.
 • Kto stoi za programem "Ośmiu wspaniałych"?

  Kto stoi za programem "Ośmiu wspaniałych"?

  Już wkrótce na antenie TVP1 zadebiutuje show "Ośmiu wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. Nie jest ona jedyną znaną twarzą, która pracowała przy tej produkcji. Jej reżyserem jest znany z programów "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" i "Bake Off - Ale ciacho!" szef kuchni i restaurator Michał Bryś.
 • "8 wspaniałych": Nowy program Marty Manowskiej wiosną w TVP

  "8 wspaniałych": Nowy program Marty Manowskiej wiosną w TVP

  "8 wspaniałych" to nowy program Marty Manowskiej, poświęcony mężczyznom po przejściach i ich walce o lepsze jutro. TVP nie podała jeszcze dokładnej daty premiery programu, wiadomo jednak, że show będzie jedną z wiosennych nowości stacji.
 • Marta Manowska w bikini

  Marta Manowska w bikini

  Wakacje w środku zimy? Dlaczego nie! Podczas gdy widzowie mogą śledzić nagrywany kilka miesięcy wcześniej drugi sezon "Sanatorium miłości", jego prowadząca - Marta Manowska - wybrała się na zasłużony odpoczynek! Kadrami ze swojej podróży chętnie dzieli się w sieci, a wśród publikowanych fotografii nie brakuje i takich, które szybko rozpalą zmysły niejednego internauty...

Zdjęcia - Marta Manowska (2)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

Filmy - Marta Manowska (18)

 • Marta Manowska: "The Voice Senior" to ogromne wyzwanie

  To jest dla mnie zupełna nowość - tak Marta Manowska opisuje nadchodzącą premierę TVP "The Voice Senior". Prowadząca program dodaje, że największą radość sprawił jej fakt, że na ekranie udało się zachować uczuciowość bohaterów.
 • Marta Manowska: Najbardziej wywrotowa edycja "Rolnik szuka żony"

  - Mam poczucie, że to jest najbardziej rewolucyjna i wywrotowa edycja [programu "Rolnik szuka żony"] - deklaruje prowadząca show Marta Manowska, zwracając uwagę, że scenariusz nadchodzącej odsłony programu w niczym nie przypomina dotychczasowych wydań "Rolnika...".
 • Marta Manowska: Jak zareagowałaby na homoseksualnego uczestnika programu?

  "Sama mam przyjaciół w środowiskach LGBT i jakby… Dla mnie to dziwna jest ta rozmowa, że ona się musi odbyć" - mówi prezenterka telewizyjna.
 • Kogo podziwia Marta Manowska?

  "Ja sobie zawsze stawiam za wzór osoby, które mają więcej. Które teraz grają w kilku serialach, angażują się w kilku fundacjach, prowadzą kilka programów i jeszcze mają czas na granie, nie wiem, w piłkę ze swoim dzieckiem, tak?" - mówi prezenterka telewizyjna.