Marta Grycan

Artykuły - Marta Grycan (10)

Filmy - Marta Grycan (7)

 • Marta Grycan: Widzę podobieństwo między moimi bliskimi a rodziną Kardashianów

  Rodzina Grycanów często porównywana jest do amerykańskiej rodziny Kardashianów, która ma nawet swój własny reality-show w Stanach Zjednoczonych. Marta Grycan zgadza się z tym porównaniem, uważa również, że jej rodzina jest zaprzeczeniem aktualnych trendów dotyczących stylu życia. U Grycanów na pierwszym miejscu jest dom, a dopiero na drugim kariera. – Widzę dużo podobieństw między nami. Wszystkie kochamy się przebierać. Stawiamy na rodzinność, tak samo jak rodzina Kardashianów. U nas jest głośno, jest gwarno, robimy wszystko razem, jesteśmy chyba takim zaprzeczeniem tego, co dzisiaj jest właśnie w modzie. Żeby mieć jedno dziecko, albo najpierw robić karierę – mówi Marta Grycan.
 • "Działo się": Gwiazdy i ich tajemnice

  Kolejny tydzień za nami. W tych dniach przyjrzeliśmy się uważnie pierścionkowi zaręczynowemu Anny Czartoryskiej, poznaliśmy prawdę na temat ponownej współpracy Mai Sablewskiej z Dodą, sprawdziliśmy, co się działo z Gosią Andrzejewicz, przeczytaliśmy kilka książek i znaleźliśmy kosmetyk doskonały.
 • Marta Grycan wydała książkę kucharską

  Pozycją "Kuchnia Haute Couture" Marta Grycan debiutuje jako autorka książek kucharskich. - Zawiera ona mnóstwo inspiracji, jak zrobić coś z niczego; także przepisy na dania bardzo eleganckie, ale i bardzo zwykłe, które można podać w elegancki sposób - mówi autorka, szczególnie polecając polędwiczki w rozmaitych sosach.
 • Marta Grycan: Gotowanie może być seksowne!

  Przyznaje, że kocha życie i jedzenie, a męża uwiodła dobrą kuchnią! - Gotując, można być sexy. Nie musimy tego robić w fartuszku - mówi Marta Grycan. Pytana o to, co w kuchni lubi najbardziej, wymienia m.in. ryby, owoce morza, desery i przygotowywanie wystawnych śniadań.