Motoryzacja - marszałek województwa

Artykuły - Marszałek województwa (5)

 • Policja daje dwa razy

  Policja daje dwa razy

  Kapelan poświęcił nowe radiowozy, a marszałek województwa i szef stołecznej policji z pompą przekazali kluczyki funkcjonariuszom. W blasku fleszy rozdano samochody, które w komendach są nawet... od dwóch lat - pisz "Życie Warszawy".
 • "Losowali" sobie ręcznie

  "Losowali" sobie ręcznie

  Dyrektor odwołana, a ośrodek podzielony na dwie firmy - to decyzje marszałka województwa pomorskiego w sprawie tamtejszego Ośrodka Ruchu Drogowego.
 • 900 mln na mazowieckie drogi

  900 mln zł w ciągu trzech najbliższych lat przeznaczy zarząd województwa mazowieckiego na remonty i modernizację dróg na Mazowszu - poinformował we wtorek na konferencji prasowej marszałek województwa Adam Struzik.
 • Rozpoczęto budowę A1

  Od symbolicznego wmurowania bursztynowego kamienia węgielnego rozpoczęto w piątek budowę północnego odcinka autostrady A1 z Gdańska do Nowych Marz. Kamień wmurowali minister finansów Mirosław Gronicki, wiceminister infrastruktury Jan Kurylczyk i marszałek województwa pomorskiego Jan Kozłowski.
 • 10 lat Michelina w Polsce

  10 lat Michelina w Polsce

  Blisko półtora miliona złotych przeznaczy w ciągu trzech lat marszałek województwa warmińsko-mazurskiego na utworzenie nowych miejsc pracy w fabryce Michelin w Olsztynie.