Marsjanin

Artykuły - Marsjanin (14)

 • Nagrody Amerykańskiej Gildii Scenografów rozdane

  Nagrody Amerykańskiej Gildii Scenografów rozdane

  "Zjawa", "Marsjanin" i "Mad Max: Na drodze gniewu" znalazły się pośród laureatów nagród Amerykańskiej Gildii Scenografów.
 • Amerykański Instytut Filmowy wybrał najlepsze filmy 2015

  Amerykański Instytut Filmowy wybrał najlepsze filmy 2015

  Amerykański Instytut Filmowy (AFI) opublikował swe coroczne listy najlepszych filmów i seriali. Na każdej z nich znalazło się 10 pozycji.
 • Satelity: Najwięcej nominacji dla "Marsjanina"

  Satelity: Najwięcej nominacji dla "Marsjanina"

  Międzynarodowa Akademia Prasowa ogłosiła listę nominowanych do 20. edycji swych corocznych nagród. Zwycięzców poznamy 21 lutego 2016 roku.
 • "Marsjanin": On musi wrócić

  "Marsjanin": On musi wrócić

  "Marsjanin" to najnowszy film Ridleya Scotta, reżysera "Obcego - 8 pasażera Nostromo", "Łowcy androidów" i "Gladiatora", ekranizacja bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. W obsadzie same gwiazdy: Matt Damon, Jessica Chastain, Chiwetel Ejiofor, Kristen Wiig, Sebastian Stan, Sean Bean, Jeff Daniels, Michael Peña i Kate Mara.
 • "Marsjanin" [recenzja]: Biwak

  "Marsjanin" [recenzja]: Biwak

  Houston, szykujcie trumnę. W "Marsjaninie", wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta adaptacji powieści Andy'ego Weira, astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje sam na czerwonej planecie. Z raną w brzuchu, za to bez odpowiednio dużych zapasów jedzenia. To, co wydaje się wyrokiem śmierci, okazuje się jednak zaledwie czekającą na rozwiązanie łamigłówką.
 • "Marsjanin": Ridley Scott wiedział o wodzie na Marsie

  "Marsjanin": Ridley Scott wiedział o wodzie na Marsie

  Ridley Scott wyznał, że już od dwóch miesięcy wiedział o odkryciu wody na Marsie, ale było to zbyt mało czasu, aby w związku z tym zmienić fabułę wyreżyserowanego przez siebie "Marsjanina".
 • "Marsjanin" Ridleya Scotta: Jest zwiastun!

  "Marsjanin" Ridleya Scotta: Jest zwiastun!

  "Marsjanin" według bestsellerowej powieści Andy'ego Weira - to nowy film science fiction w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta. Do polskich kin wejdzie w listopadzie. Autorem zdjęć jest mieszkający w Hollywood, pochodzący z Polski Dariusz Wolski.

Filmy - Marsjanin (5)

 • "Marsjanin" [fragment 3]

  "Marsjanin": Storm Report
 • "Marsjanin" [fragment 2]

  "Marsjanin": Do the Math
 • "Marsjanin" [fragment 1]

  "Marsjanin": Checks Out
 • "Marsjanin" [trailer 2]

  Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią...