Mark Wahlberg

Synonimy:
Wahlberg Mark,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mark Wahlberg (61)

 • Nolan North ma problem z Markiem Wahlbergiem w Uncharted?

  Nolan North ma problem z Markiem Wahlbergiem w Uncharted?

  ​Wygląda na to, że nie wszystkim podoba się pomysł obsadzenia słynnego Marky’ego Marka w roli Sully’ego w ekranizacji słynnej przygodowej serii.
 • Mark Wahlberg i Jason Isaacs w filmie o Scoobym Doo

  Mark Wahlberg i Jason Isaacs w filmie o Scoobym Doo

  Powiększa się obsada nowej animacji o przygodach psa Scooby'ego. Ogłoszono, że swoich głosów użyczą Mark Wahlberg ("Infiltracja", seria "Transformers") i Jason Isaacs (seria "Harry Potter").
 • Mark Wahlberg przekazał honorarium na walkę z molestowaniem seksualnym

  Mark Wahlberg przekazał honorarium na walkę z molestowaniem seksualnym

  Mark Wahlberg postanowił przekazać swoją gażę za 10 dodatkowych dni zdjęciowych na planie filmu "Wszystkie pieniądze świata" wysokości 1,5 mln dolarów organizacji walczącej z molestowaniem seksualnym w przemyśle filmowym.
 • Rodzina Wahlberga na nietypowym zdjęciu

  Rodzina Wahlberga na nietypowym zdjęciu

  Mark Wahlberg znany jest przede wszystkim wielbicielom filmów komediowych. Dużą popularność przyniosła mu rola w „Tedzie” opowiadającym o przyjaźni mężczyzny i pluszowego misia.
 • Mark Wahlberg najlepiej zarabiającym aktorem 2017

  Mark Wahlberg najlepiej zarabiającym aktorem 2017

  Mark Wahlberg uplasował się na szczycie listy najlepiej zarabiających aktorów 2017 przygotowanej przez magazyn "Forbes". Gwiazdor filmu "Transformers: Ostatni rycerz" zdetronizował ubiegłorocznego triumfatora - Dwayne'a Johnsona.
 • Mark Wahlberg: Od łobuza do milionera

  Mark Wahlberg: Od łobuza do milionera

  Jako nastolatek handlował narkotykami, a za pobicie dwóch Wietnamczyków trafił do więzienia. Zanim Mark Wahlberg stał się gwiazdą muzyki i filmu, przeszedł prawdziwą szkołę życia. Dzisiaj seryjnie odnosi sukcesy.
 • Mark Wahlberg: Jak być sobą

  Mark Wahlberg: Jak być sobą

  Mark Wahlberg, znany z głównych ról w takich filmach, jak "Boogie Nights", "Gniew oceanu", "Infiltracja", "Fighter" i "Ted", kończy w niedzielę, 5 czerwca, 45 lat. Z tej okazji przypominamy, jak chłopak z biednej rodziny trafił do aktorskiej pierwszej ligi.
 • Mark Wahlberg w obsadzie komedii policyjnej

  Mark Wahlberg w obsadzie komedii policyjnej

  W najbliższym czasie Marka Wahlberga zobaczymy w roli policjanta z Los Angeles. Aktor znalazł się w obsadzie najnowszej produkcji studia New Line - "Partners".
 • Mark Wahlberg spogląda w oblicze wojny

  Mark Wahlberg spogląda w oblicze wojny

  Kręcenie wojennego filmu to nie to samo, co faktyczny udział w wojnie - ale ani jedno, ani drugie nie jest przysłowiową "bułką z masłem". - Człowiek budzi się rano ze świadomością, że dostanie niezły wycisk - mówi Mark Wahlberg.
 • Wychudzony Mark Wahlberg

  Wychudzony Mark Wahlberg

  Mark Wahlberg zrzucił prawie 30 kilogramów na potrzeby nowej kinowej roli. Aktor pracuje właśnie na planie dramatu "The Gambler".

Filmy - Mark Wahlberg (6)

 • "Agenci"

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.
 • Mark Wahlberg na tropie niewiernej żony

  W filmie "Władza" były policjant Billy Taggart dostaje nietypowe zlecenie od burmistrza Nowego Jorku: ma śledzić żonę polityka, która wdała się w romans - i dostarczyć dowodów na jej niewierność. Billy nie wie jeszcze, że właśnie wplątał się w niebezpieczną intrygę... Odtwórca roli Billy'ego, Mark Wahlberg, opowiada, co urzekło go w scenariuszu "Władzy", i jakie motywy kierują jego bohaterem.
 • "Sztanga i cash"

  Dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg) porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć... Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. VOD W INTERIA.TV - OGLĄDAJ KINOWE HITY W INTERNECIE
 • "Władza"

  Były policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) otrzymuje zlecenie od samego burmistrza, Nicholasa Hostetlera (Russell Crowe). Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa - polega na śledzeniu żony zleceniodawcy (Catherine Zeta-Jones) i zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy zdaje sobie sprawę, że wplątał się w znacznie większy i o wiele bardziej niebezpieczny skandal...