Mariusz Sokołowski

Artykuły - Mariusz Sokołowski (7)

 • Policja: Mariusz N. trafi do Polski między 20 a 24 stycznia

  Policja: Mariusz N. trafi do Polski między 20 a 24 stycznia

  Mariusz N., podejrzany o śmiertelne potrącenie w grudniu pod Warszawą 13-latka i ucieczkę z miejsca wypadku, zostanie przewieziony z Francji do Polski między 20 a 24 stycznia - poinformował w piątek rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Sokołowski.
 • KGP krytycznie o stanowisku PZPN ws. wpuszczania kibiców gości

  Odrzucenie przez PZPN prośby szefa policji Marka Działoszyńskiego o to, aby nie wpuszczać kibiców gości na mecze ekstraklasy do końca sezonu, nie wpłynie pozytywnie na poprawę bezpieczeństwa - ocenił w czwartek rzecznik komendanta głównego Mariusz Sokołowski.
 • KGP: Polska policja może ustalić miejsce pobytu księdza z Dominikany

  KGP: Polska policja może ustalić miejsce pobytu księdza z Dominikany

  Dane polskiego księdza podejrzewanego przez władze Dominikany o pedofilię zostały zamieszczone przez Interpol w bazie osób poszukiwanych. Polska policja może ustalić miejsce jego pobytu, ale na razie nie ma podstaw do zatrzymania - podała Komenda Głowna Policji.
 • Raport CBŚ: 772 grupy przestępcze działały w Polsce w 2012 r.

  Raport CBŚ: 772 grupy przestępcze działały w Polsce w 2012 r.

  772 zorganizowane grupy przestępcze działały na terenie Polski w 2012 roku; policjanci Centralnego Biura Śledczego rozbili 183 takie struktury - wynika ze sprawozdania Komendy Głównej Policji z działalności CBŚ za ubiegły rok, do którego dotarła PAP.
 • Drogówce już nie podskoczysz

  Do połowy grudnia tego roku policjanci dostaną 368 nowych motocykli. Jak powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski, będą to Hondy CBF 1000A osiągające nawet do 230 km/h.
 • Wypadek bandyty w BMW

  CBŚ zatrzymało w Warszawie mężczyznę podejrzewanego o handel narkotykami; w wyniku policyjnego pościgu trzy osoby zostały lekko ranne - poinformował we wtorek PAP rzecznik komendanta głównego policji podinsp. Mariusz Sokołowski.
 • 1959 pijaków, 35 zabitych

  1959 pijaków, 35 zabitych

  35 osób zginęło, a 542 zostały ranne w wypadkach drogowych, do których doszło w święta wielkanocne, od piątku - poinformował rzecznik komendanta głównego policji podinsp. Mariusz Sokołowski.