Mariusz Pujszo

Synonimy:
Pujszo Mariusz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mariusz Pujszo (15)

 • Polski Bond nazywa się Blond

  Polski Bond nazywa się Blond

  Anna Dereszowska i Marian Dziędziel znaleźli w obsadzie komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Film, którego tytułowym bohaterem jest obdarzony genialnym "węchem" warszawski policjant, trafi do kin 31 sierpnia.
 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.
 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.
 • Polska Noc w Cannes

  Polska Noc w Cannes

  "Luksus i piękno" - tak zatytułowana jest impreza promująca Polskę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Już 18 maja na plaży Hotelu Carlton ponad 800 gości będzie podziwiało m.in. pokaz kolekcji Teresy Rosati.
 • Komisarz Blond się skończył

  Komisarz Blond się skończył

  Ekipa filmu "Komisarz Blond i wszystko jasne" zakończyła zdjęcia do polskiej komedii szpiegowskiej. Ostatni klaps padł po 28 dniach zdjęciowych, o drugiej w nocy na planie w Warszawie.

Filmy - Mariusz Pujszo (2)

 • Chcesz odnieść sukces? Wystarczy być...

  Codziennie wielu biznesmenów zastanawia się, jak osiągnąć upragniony sukces. - Wystarczy być optymistą, który nawet w ekstremalnej sytuacji wierzy, że to, co robi, ma sens – przekonuje Mariusz Pujszo. - Optymizm w biznesie jest bardzo potrzebny; wydaje mi się, że gdyby znane osoby z biznesu nie były optymistami, to tego biznesu by nie zrobiły. Trzeba wierzyć w siebie nawet w sytuacji bardzo ekstremalnej, w sytuacji, gdzie wydaje nam się, że wszystko straciliśmy jednak ten optymizm daje wiarę, że się podźwigniemy, że zrealizujemy swoje marzenia – mówi Mariusz Pujszo, organizator Gali „LMR2015″ (Luksusowa Marka Roku 2015) Wystarczy spojrzeć w przeszłość, aby zobaczyć, że wiele osób, które początkowo traciły wiarę w siebie, ostatecznie – dzięki optymizmowi – osiągały upragniony sukces, a ich firmy stawały się znacznie silniejsze i poważniejsze.
 • "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości"

  Ta polska komedia szpiegowska to zrealizowany z rozmachem film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji. W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata...