Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski

Artykuły - Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (747)

 • Tenis. Marcin Matkowski: Jestem zadowolony z kariery

  Tenis. Marcin Matkowski: Jestem zadowolony z kariery

  - Moje życie nie jest teraz podporządkowane treningowi, nie gonię z turnieju na turniej, nie żyję na walizkach, nie pakuję się codziennie. Mam więcej czasu dla rodziny, przebywam z córkami, z żoną. Po tak bardzo intensywnym życiu tenisowym mogę posiedzieć w domu. Cieszę się tym mówi Interii Marcin Matkowski, jeden z najlepszych polskich tenisistów ostatnich lat.
 • Matkowski: Mieliśmy już wcześniej pewne kryzysy

  Matkowski: Mieliśmy już wcześniej pewne kryzysy

  - Ten sezon nie układał się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Po kolejnych niepowodzeniach zaczęło nam brakować pewności siebie - mówi nasz tenisista Marcin Matkowski. W poniedziałek Matkowski i Mariusz Fyrstenberg poinformowali, że w przyszłym sezonie nie będą grać razem w debla.
 • Fyrstenberg i Matkowski nie będą grać razem

  Fyrstenberg i Matkowski nie będą grać razem

  Tenisiści Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg potwierdzili oficjalnie, że w przyszłym sezonie nie będą występować razem.
 • Turniej ATP w Metz - 15. triumf Matkowskiego i Fyrstenberga

  Turniej ATP w Metz - 15. triumf Matkowskiego i Fyrstenberga

  Polski debel znowu sieje postrach! Rozstawieni z numerem trzecim Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg pokonali Chorwata Marina Draganję i Fina Henriego Kontinena (4.) 6:7 (3-7), 6:3, 10-8 w finale tenisowego turnieju ATP Tour w Metz. To 15. w karierze triumf polskiego debla.
 • Fyrstenberg i Matkowski w ćwierćfinale turnieju w Metz

  Fyrstenberg i Matkowski w ćwierćfinale turnieju w Metz

  Rozstawieni z "trójką" Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg pokonali w meczu otwarcia włosko-austriacki debel Daniele Bracciali-Oliver Marach 4:6, 6:2, 10-5 i awansowali do ćwierćfinału turnieju tenisowego ATP Tour w Metz (pula nagród 410,2 tys. euro).
 • Fyrstenberg i Matkowski zagrają w 1/8 finału US Open

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zagrają w 1/8 finału US Open po pokonaniu grających z "16" Kolumbijczyków Juana Sebastiana Cabala i Roberta Faraha 4:6, 6:4, 6:4.
 • Fyrstenberg i Matkowski w drugiej rundzie US Open

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski udanie rozpoczęli rywalizację w wielkoszlemowym US Open, pokonując niemiecko-austriacki debel Andre Begemann, Julian Knowle 6:3, 6:4.
 • Kubot z Lindstedtem wciąż na piątym miejscu rankingu ATP

  Kubot z Lindstedtem wciąż na piątym miejscu rankingu ATP

  Łukasz Kubot i szwedzki tenisista Robert Lindstedt wciąż zajmują piąte miejsce w rankingu ATP "Doubles Team Race to London". Lokatę sprzed tygodnia - 20. - zachowali także Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Prowadzą Amerykanie Bob i Mike Bryanowie.
 • Fyrstenberg i Matkowski odpadli w pierwszej rundzie w Rzymie

  Fyrstenberg i Matkowski odpadli w pierwszej rundzie w Rzymie

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski już po za turniejem w stolicy Włoch. Polacy przegrali z Hiszpanami Pablo Andujarem i Marcelem Granollersem 3:6, 6:4, 5-10 w pierwszej rundzie gry podwójnej turnieju tenisowego ATP na kortach ziemnych w Rzymie (pula nagród 2,884 mln euro).
 • Porażka Fyrstenberga i Matkowskiego w ćwierćfinale w Madrycie

  Porażka Fyrstenberga i Matkowskiego w ćwierćfinale w Madrycie

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski odpadli w ćwierćfinale turnieju ATP Tour na ziemnych kortach w Madrycie (pula nagród 3,671 mln euro). Polski debel przegrał z amerykańskimi bliźniakami Bobem i Mikem Bryanami 6:7 (4-7), 3:6.