Mariusz Czerkawski

Artykuły - Mariusz Czerkawski (80)

 • Mariusz Czerkawski: W NHL i NBA kibicuję Islanders i Celtics

  Mariusz Czerkawski: W NHL i NBA kibicuję Islanders i Celtics

  ​W play off NHL i NBA kibicuję New York Islanders i Boston Celtics - przyznał Mariusz Czerkawski, jedyny Polak, który wystąpił z Meczu Gwiazd amerykańskiej ligi zawodowej. W wywiadzie dla PAP były hokeista opowiada także o swojej fascynacji golfem i koszykarskiej pasji syna.
 • NHL. Mariusz Czerkawski: Warto być weganinem

  NHL. Mariusz Czerkawski: Warto być weganinem

  Czy sportowiec zawodowy, narażony na obciążenia treningowe i wysiłek skazany jest na tradycyjną, mięsną dietę? Mariusz Czerkawski 12 sezonów spędził w najlepszej lidze świata NHL, teraz nie oszczędza się w siłowni i przekonuje, że można inaczej. Warto to wiedzieć w dobie zaczynającego się sezonu na grilla.
 • Mariusz Czerkawski: Co zrobi #KiedyBędzieNormalnie?

  Mariusz Czerkawski: Co zrobi #KiedyBędzieNormalnie?

  - W życiu jest jak w hokeju: nigdy nie wiesz, która zmiana będzie kluczowa. Dlatego to "granie" na maksimum możliwości od pierwszego do ostatniego gwizdka, zmiana za zmianą są najważniejsze. Mam nadzieję, że też przy okazji izolacji odnaleźliśmy nowe pasje i inspiracje, czy pokochaliśmy pracę, której przed epidemią nie lubiliśmy - mówi Interii Mariusz Czerkawski, który wziął udział w naszej akcji #KiedyBędzieNormalnie.
 • Mariusz Czerkawski dla Interii: Eksportowałem się z Warszawy

  Mariusz Czerkawski dla Interii: Eksportowałem się z Warszawy

  - Staram się uzbroić w cierpliwość. Wyeksportowałem się z Warszawy na południe Polski, tutaj mam dom, ogródek, swoją siłownię, więc na pewno jest mi dużo łatwiej przetrwać. W ogrodzie mogę stacjonarnie poćwiczyć krótką grę w golfa, w zasadzie mogę tylko pomachać kijem, bo pola golfowe także są zamknięte - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski w hokeju na lodzie, przed laty występujący w najlepszej hokejowej lidze świata NHL, Mariusz Czerkawski.
 • Michalina Sosna o "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Z Mariuszem Czerkawskim dobrze się dopełniamy

  Michalina Sosna o "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Z Mariuszem Czerkawskim dobrze się dopełniamy

  Aktorka razem z Mariuszem Czerkawskim współprowadzi program Telewizji Polskiej "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Tłumaczy, że nowa rola jest dla niej dużym wyzwaniem. Michalina Sosna ma nadzieję, że show, w którym można zobaczyć występy muzyczne polskich aktorów, sportowców czy dziennikarzy, spodoba się widzom. Przyznaje, że śpiewanie jest bliskie jej sercu, dlatego możliwe, że podczas programu również zaprezentuje publiczności swoje zdolności wokalne.
 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w TVP2: Znamy pierwsze gwiazdy

  "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w TVP2: Znamy pierwsze gwiazdy

  Poznaliśmy prowadzących i uczestników nowego muzycznego programu TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos".
 • Turniej EIHC w Gdańsku. Polska - Japonia 3-2. Mariusz Czerkawski: Ogólnie było OK

  Zwycięstwo naszych hokeistów z Japonią 3-2 cieszy, ale styl już mniej. Najwybitniejszy zawodnik w historii polskiego hokeja - Mariusz Czerkawski wypunktował mankamenty w grze i chwalił Ondreja Raszkę. - Ogólnie było OK - podsumował.
 • PHL. Mariusz Czerkawski: Zapowiada się ciekawy sezon

  PHL. Mariusz Czerkawski: Zapowiada się ciekawy sezon

  - To będzie na pewno ciekawy sezon, bo kilka klubów ma ochotę, aby odebrać mistrzowski tytuł GKS-owi Tychy - powiedział Mariusz Czerkawski przed startem nowego sezonu ekstraligi hokeja na lodzie.
 • Hokejowe MŚ. Mariusz Czerkawski: Miejmy nadzieję, że uda się wejść na zaplecze elity

  Hokejowe MŚ. Mariusz Czerkawski: Miejmy nadzieję, że uda się wejść na zaplecze elity

  Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie mężczyzn przygotowuje się do mistrzostw świata dywizji 1B. W środę i piątek Polacy zmierzą się w towarzyskich spotkaniach z Węgrami. Z uwagi na termin tych spotkań, w składzie zabrakło zawodników GKS-u Tychy i Cracovii, którzy wciąż rywalizują o mistrzostwo Polski. W ubiegłym roku reprezentacja Polski spadła poziomu z 1A. Jak szanse "Biało-Czerwonych" na awans ocenia Mariusz Czerkawski?
 • Liga open dla obcokrajowców w PHL? Mariusz Czerkawski: To nie jest dobry pomysł

  Liga open dla obcokrajowców w PHL? Mariusz Czerkawski: To nie jest dobry pomysł

  W cieniu emocji walki o tytuł mistrza kraju pojawiła się informacja, że pod wpływem prezesów większości klubów Polski Związek Hokeja na Lodzie zgodził się na wprowadzenie ligi open dla obcokrajowców. To rozwiązanie korzystne dla szefów klubów, ale fatalne dla przyszłości polskiego hokeja. Podkreślają to największe autorytety z Mariuszem Czerkawskim i Henrykiem Gruthem na czele.

Filmy - Mariusz Czerkawski (22)