Marisa Tomei

Synonimy:
Tomei Marisa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marisa Tomei (9)

 • Marisa Tomei: Seksowna ciotka

  Marisa Tomei: Seksowna ciotka

  Jej nazwisko w języku japońskim znaczy "niewidzialna", jednak z okazji 55. urodzin stawiamy Marisę Tomei w pełnym świetle!
 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.
 • Najważniejsza jest tajemnica

  Najważniejsza jest tajemnica

  - Chciałam grać intelektem, emocjami. Wolałam udowodnić najpierw, że coś potrafię, że mój magnetyzm, o ile go mam, nie wynika z tego, że odważnie zrzucę ubranie - o życiowych rolach, nagości na ekranie i swoim najnowszym filmie mówi amerykańska aktorka Marisa Tomei.
 • Marisa Tomei- Biografia

  Marisa Tomei urodziła się i wychowywała na Brooklynie w Nowym Jorku. Jej matka, Patricia "Addie" Tomei, była nauczycielką angielskiego, a ojciec, Gary Tomei - prawnikiem. Ma brata, Adama, również aktora. W dzieciństwie matka bardzo często pracowała z nią nad wymową, żeby wyeliminować jej akcent. Jako nastolatka, Marisa uczęszczała do Edward R. Murrow High School, którą ukończyła w 1982 roku. Następnie dostała się do Boston University. Kariera artystyczna Tomei zaczęła się od malutkiej rólki w
 • Szuka byłego chłopaka. Po co?

  Szuka byłego chłopaka. Po co?

  Marisa Tomei ("Zapaśnik"), Thomas Haden Church ("Bezdroża"), Allison Janney ("Juno") i Alec Baldwin ("Lekcja przetrwania") wystąpią w komedii "Lucky Them". Pierwszy klap na planie padnie latem tego roku.
 • To oni wręczą Oscary!

  To oni wręczą Oscary!

  W środę, 15 grudnia, ogłoszono, kto wręczy przyszłoroczne Oscary.
 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.

Zdjęcia - Marisa Tomei (1)