Mario Gomez

Synonimy:
Gomez Mario,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mario Gomez (84)

Filmy - Mario Gomez (8)

  • Irlandia Płn. - Niemcy 0-1 na Euro 2016. Zobacz bramkę Gomeza

    Niemcy pokonali Irlandię Północną 1-0 w meczu fazy grupowej Euro 2016 i zajęli ostatecznie pierwsze miejsce w tabeli "polskiej" grupy C. Jedynego gola strzelił Mario Gomez, a bohaterem spotkania był bramkarz Irlandii Północnej Michael McGovern, który bronił znakomicie w wielu trudnych sytuacjach.
  • Mario Gomez do wzięcia prawie za darmo

    Lider tabeli strzelców tureckiej ekstraklasy do nabycia za… tysiąc euro. Właśnie taka jest kwota wykupu Mario Gomeza z Fiorentiny do Besiktasu. Włoski klub chce koniecznie pozbyć się Niemca ze składu, zwłaszcza że jest on jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy "Violi". Między innymi dlatego w umowie wypożyczenia działacze z Florencji zawarli klauzulę wykupu 30-latka za niezwykle niską, jak na obecne standardy kwotę tysiąca euro. Reprezentant Niemiec strzelił jak dotąd 19 goli w lidze i już zwrócił uwagę wielu europejskich klubów, między innymi Manchesteru City. Foto Olimpik/x-news
  • Niemcy umniejszają sukcesowi Anglików

    Piłkarska reprezentacja Niemiec przegrała z Anglią 2-3 w towarzyskim meczu piłkarskim w Berlinie. - To był mecz towarzyski, test przed Euro 2016 i było widać, że nie zagraliśmy na sto procent. Trzeba jednak też przyznać, że jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze się wygrywa. Anglicy nie zasłużyli na zwycięstwo. To my byliśmy lepsi, ale trzeba też sprawiedliwie przyznać, że ostatnie trzydzieści minut zagraliśmy słabo - mówili po meczu Thomas Mueller i Mario Gomez, reprezentanci Niemiec.
  • Drugi gol Gomeza w meczu Holandia-Niemcy