Mario Balotelli

Artykuły - Mario Balotelli (286)

Filmy - Mario Balotelli (7)

 • Valentin Eysseric o Mario Balotellim. Film

  ​"Mario jest prawdziwym liderem. Mocno na nim polegamy. Mieliśmy pewne obawy, zanim go poznaliśmy, ale on jest tylko człowiekiem. To prosty facet. Dużo się o nim mówi. Jest trochę szalony, ale w naszej szatni są bardziej szaleni od niego. Nie będę wymieniał nazwisk. Jest bardzo miły. Na razie strzela gole i rozstrzyga mecze, a po to został tutaj sprowadzony. Poza boiskiem jest jak każdy inny, czasami nas rozśmiesza" - powiedział Valentin Eysseric, pomocnik OGC Nice o Mario Balotellim.
 • Włosi nie lekceważą Kostaryki. "Mają świetnych napastników"

  W ramach drugiej kolejki spotkań w grupie D Włosi zmierzą się dziś z Kostaryką. W swoim pierwszym meczu, który rozegrali z reprezentacją Anglii, Azzuri wygrali 2:1 – i pewnie do dzisiejszego meczu podchodziliby spokojnie, gdyby nie fakt, że Kostaryka kilka dni temu zadziwiła cały świat, pokonując Urugwaj 3:1. Cała Italia zadaje sobie pytanie, czy dzisiejszego wieczoru włoskiej bramki będzie bronił człowiek-legenda – Gianluigi Buffon. Znakomity golkiper, przez rodaków pieszczotliwie nazywany „Gigi”, doznał kontuzji kostki i nie wystąpił w meczu z Anglikami. - Jeśli Gigi nie będzie narzekał, to zagra - uspokaja selekcjoner Cesare Prandelli.
 • Balotelli nie pokona rasizmu

  Balotelli świetnie zagrał z Niemcami, ale na pewno jednym meczem nie pokona problemu rasizmu - mówi trener reprezentacji Włoch Cesare Prandelli.
 • Drugi gol Balotellego w półfinale Niemcy-Włochy

  W 36. minucie meczu Włosi wyprowadzili kontratak. Piłka trafiła do Mario Balotellego, który pokonał Manuela Neuera strzałem pod poprzeczkę.