Marine Le Pen

Artykuły - Marine Le Pen (25)

 • ​Steve Bannon i Marine Le Pen łączą siły

  ​Steve Bannon i Marine Le Pen łączą siły

  Były główny strateg Donalda Trumpa nieoczekiwanie pojawił się we francuskim Lille na konwencji Frontu Narodowego - czytamy w "Le Monde".
 • Czy Emmanuel Macron - cztery scenariusze dla Francji

  Czy Emmanuel Macron - cztery scenariusze dla Francji

  Emmanuel Macron został kolejnym prezydentem Francji. Bardzo wyraźnie pokonał Marine Le Pen, liderkę FN. Kluczowe są obecnie wybory parlamentarne zaplanowane na 11 i 18 czerwca Czy Emmanuel Macron uzyska większość w parlamencie niezbędną do wdrożenia jego programu reform.
 • Czy Marine Le Pen może to jeszcze wygrać?

  Czy Marine Le Pen może to jeszcze wygrać?

  W największym skrócie: nic na to nie wskazuje. Przypadek francuski na dwa dni przed wyborami różni się od amerykańskiego i polskiego.
 • Marine Le Pen obiecuje "wydobyć Francję z więzienia UE"

  Marine Le Pen obiecuje "wydobyć Francję z więzienia UE"

  Kandydatka na prezydenta Francji w nadchodzących wyborach, szefowa Frontu Narodowego (FN) Marine Le Pen oświadczyła w poniedziałek na wiecu wyborczym w Paryżu, że podejmie "walkę z potopem imigracji" i "wydobędzie Francję z więzienia UE".
 • Marine Le Pen: To już prawie koniec Unii Europejskiej

  Marine Le Pen: To już prawie koniec Unii Europejskiej

  "Polska mówi teraz 'nie, nie chcę wejść do strefy euro', podczas gdy kilka lat temu błagali o to, żeby do niej dołączyć. To koniec. Unia Europejska świeci światłem martwej gwiazdy" - oceniła w wywiadzie dla telewizji BBC kandydatka Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen.
 • ​Marine Le Pen i Jarosław Kaczyński: Sojusznicy czy przeciwnicy?

  ​Marine Le Pen i Jarosław Kaczyński: Sojusznicy czy przeciwnicy?

  Podczas spotkania z Jarosławem Kaczyńskim Viktor Orban mówił, że Węgrzy z Polakami "chętnie pójdą konie kraść". "Jest taka stajnia z napisem 'Unia Europejska'" - odpowiedział ze śmiechem lider PiS. Teraz konie chciałaby z Kaczyńskim kraść Marine Le Pen.
 • Parlament Europejski uchylił immunitet Marine Le Pen

  Parlament Europejski uchylił immunitet Marine Le Pen

  Marine Le Pen odpowie za zamieszczenie na Twitterze szokujących zdjęć dokumentujących okrucieństwa ISIS - podaje AFP. Parlament Europejski zdecydował w czwartek o uchyleniu immunitetu liderce Frontu Narodowego i kandydatce na prezydenta Francji.
 • Marine Le Pen nie zamierza oddawać 300 tys. euro

  Marine Le Pen nie zamierza oddawać 300 tys. euro

  ​Parlament Europejski domaga się od Marine Le Pen zwrotu 300 tysięcy euro, które zostały sprzeniewierzone. Jeśli szefowa francuskiego Frontu Narodowego ich nie zwróci, w środę może zapaść decyzja władz europarlamentu o nałożeniu na nią kary finansowej.
 • Marine Le Pen: Trump ma mój numer telefonu

  Marine Le Pen: Trump ma mój numer telefonu

  Przewodnicząca francuskiej skrajnie prawicowej partii Front Narodowy (FN) Marine Le Pen cieszy się ze zwycięstwa Donalda Trumpa w USA. "To pogrzeb starego porządku" - uważa.
 • ​"Wiosna ludów" wyniesie Le Pen do władzy?

  ​"Wiosna ludów" wyniesie Le Pen do władzy?

  Marine Le Pen jest przekonana, że Brexit i Donald Trump zwiększają jej szanse na prezydenturę - czytamy w brytyjskim "Guardianie".

Filmy - Marine Le Pen (14)