Marina Łuczenko

Artykuły - Marina Łuczenko (94)

Zdjęcia - Marina Łuczenko (124)

 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje

Filmy - Marina Łuczenko (16)

 • Marina Łuczenko-Szczęsna kończy urlop macierzyński

  Minął prawie rok od kiedy do rodziny Szczęsnych dołączył nowy członek. Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o powrocie do pracy. Czy planuje nagrać nową płytę w najbliższym czasie? – Dużo, dużo różnych projektów się szykuje – zdradziła wokalistka.
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie się nimi znudzą, tak jak znudzili się Dodą czy Michałem Wiśniewskim. – To nie jest zjawisko, to są lokalne pierdoły. Pojawiają się takie koślawe meteory, które z hukiem spadają za scenę i leżą jak nieużywane dekoracje. Tym ludziom przewraca się w głowie i potem nie mogą sprostać samym sobie. Nie znam żadnej żony piłkarza, chyba Lewandowska jest w porządku – mówi Bakuła. Malarka uważa, że sensowniej jest interesować się polskimi piłkarzami, ponieważ wykonują oni jakąś pracę, a jeśli robią to dobrze, to tym bardziej popularyzowanie ich umiejętności jest wskazane. Ona sama pochodzi z rodziny piłkarskiej, bo jej ojciec był trenerem Legii. – Moja matka była żoną piłkarza, ale wtedy nikt specjalnie się nią nie interesował. Ja też wchodzę w tę grupę, jako córka piłkarza – żartuje Hanna Bakuła i dodaje: – Jest przecież tyle książek do przeczytania. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza. W Polsce największą popularnością cieszy się Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego (Bayern Monachium), Sara Boruc, żona Artura Boruca (AFC Bournemouth), a także Marina Łuczenko, dziewczyna Wojciecha Szczęsnego (Arsenal Londyn). Anna Lewandowska prowadzi blog promujący zdrowy styl życia, Sara Boruc z kolei blog modowy.
 • Ile par dżinsów mają w szafie gwiazdy?

  Sentymentalny Łozo ma w szafie spodnie jeszcze z liceum. Muzyk przyznaje, że lubił wtedy chodzić w dzwonach. - Dżinsy im są starsze, tym są fajniejsze - mówi Marina. Piosenkarka zdradza, że ma szorty, które są już tak stare i starte, że przypominają majtki. Rekordzistką w ilości posiadanych dżinsów, na pewno jest jednak stylistka Rożena Opalińska.
 • Gwiazdy na pokazie marki Levi's

  21 listopada w domu handlowym Mysia 3, odbył się pokaz kolekcji wiosna-lato 2013 marki Levi's. Na pokazie pojawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród nich Marina Łuczenko, Wojtek "Łozo" Łozowski, Maja Sablewska, Olga Frycz, czy Kaja Śródka. - To rzeczy, których szukamy na co dzień w szafie. Ta kolekcja trafia do mnie - powiedziała Marina. Maja Sablewska dodała: - Było dużo klasyki i trochę londyńskiej mody, a ja to bardzo lubię. - To kolekcja dla młodych ludzi, pełnych pozytywnej energii, którzy chcą cieszyć się życiem i podkreślać swoją osobowość - podsumowała Dorota Gutowska, prezes Levi's Straus Poland.