Marina Łuczenko

Artykuły - Marina Łuczenko (52)

Zdjęcia - Marina Łuczenko (65)

 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje
 • muzyka.interia.pl
  Marina Łuczenko bryluje

Filmy - Marina Łuczenko (15)

 • Co za prezent Szczęsnego! Tak świętował urodziny żony. Wideo

  Żona Wojciecha Szczęsnego Marina świętowała 30. urodziny. Polski bramkarz z tej okazji zorganizował jej przyjęcie w bajkowej scenerii.
 • Lewandowski i Szczęsny na wakacjach z rodzinami. Wideo

  Po intensywnym sezonie przyszedł czas na odpoczynek. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny z rodzinami udali się na grecką wyspę, aby odpocząć i nabrać sił przed nowymi piłkarskimi wyzwaniami.
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie się nimi znudzą, tak jak znudzili się Dodą czy Michałem Wiśniewskim. – To nie jest zjawisko, to są lokalne pierdoły. Pojawiają się takie koślawe meteory, które z hukiem spadają za scenę i leżą jak nieużywane dekoracje. Tym ludziom przewraca się w głowie i potem nie mogą sprostać samym sobie. Nie znam żadnej żony piłkarza, chyba Lewandowska jest w porządku – mówi Bakuła. Malarka uważa, że sensowniej jest interesować się polskimi piłkarzami, ponieważ wykonują oni jakąś pracę, a jeśli robią to dobrze, to tym bardziej popularyzowanie ich umiejętności jest wskazane. Ona sama pochodzi z rodziny piłkarskiej, bo jej ojciec był trenerem Legii. – Moja matka była żoną piłkarza, ale wtedy nikt specjalnie się nią nie interesował. Ja też wchodzę w tę grupę, jako córka piłkarza – żartuje Hanna Bakuła i dodaje: – Jest przecież tyle książek do przeczytania. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza. W Polsce największą popularnością cieszy się Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego (Bayern Monachium), Sara Boruc, żona Artura Boruca (AFC Bournemouth), a także Marina Łuczenko, dziewczyna Wojciecha Szczęsnego (Arsenal Londyn). Anna Lewandowska prowadzi blog promujący zdrowy styl życia, Sara Boruc z kolei blog modowy.
 • Marina Łuczenko: Niewiele jeszcze zrobiłam, ale...

  Marina Łuczenko o tym, czy polscy artyści mają szansę na karierę poza Polską.