Marieta Żukowska

Artykuły - Marieta Żukowska (50)

 • Marieta Żukowska pochwaliła się córką

  Marieta Żukowska pochwaliła się córką

  Kobieca reprezentacja Polski w piłce nożnej świetnie radzi sobie w eliminacjach do mistrzostw Europy, które odbędą się w roku 2022, a jej największa gwiazda, Ewa Pajor, jest uznawana za najdroższą zawodniczkę świata. Niewykluczone, że w przyszłości szeregi naszej żeńskiej kadry zasili córka Mariety Żukowskiej, która wróciła właśnie z obozu piłkarskiego. Była na nim jedyną dziewczyną. Dumna mama nie kryła łez.
 • Marieta Żukowska sama obcięła włosy

  Marieta Żukowska sama obcięła włosy

  Do takiego wyczynu przyznała się na Instagramie. Gwiazda zdecydowała się na ten krok, bo z powodu kwarantanny nie może iść do fryzjera. Przyznała się do tego w rozmowie z Piotrem Hullem, autorem jej ikonicznej fryzury.
 • Marieta Żukowska sama obcięła sobie włosy

  Marieta Żukowska sama obcięła sobie włosy

  Do takiego wyczynu przyznała się na Instagramie Marieta Żukowska. Gwiazda zdecydowała się na ten krok, bo z powodu kwarantanny nie może iść do fryzjera. Przyznała się do tego w rozmowie z Piotrem Hullem, autorem jej ikonicznej fryzury.
 • Marieta Żukowska przeprasza. Burza w sieci

  Marieta Żukowska przeprasza. Burza w sieci

  Czy Marieta Żukowska rzeczywiście obraziła swoje fanki? Jedna z jej ostatnich publikacji spotkała się z ostrą reakcją wielu internautek. Dlaczego? Powodem miał być przekaz, który został odebrany w zaskakujący sposób. Mieszane emocje na temat postu o naturalności, obserwatorki aktorki wyraziły w komentarzach. Żukowska postanowiła je przeprosić i dodać kilka słów wyjaśnienia.
 • Burzliwa dyskusja pod postem Mariety Żukowskiej

  Burzliwa dyskusja pod postem Mariety Żukowskiej

  Marieta Żukowska jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia. Jest także piękną kobietą, która inspiruje wiele Polek. Niestety, jej ostatni post na Instagramie nie został przyjęty z entuzjazmem.
 • Marieta Żukowska pokazała ciało bez retuszu

  Marieta Żukowska pokazała ciało bez retuszu

  Marieta Żukowska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Z powodzeniem łączy komercyjne i ambitne projekty.
 • Marieta Żukowska topless na Lazurowym Wybrzeżu

  Marieta Żukowska topless na Lazurowym Wybrzeżu

  Marieta Żukowska spędzała ostatnio wakacje na Lazurowym Wybrzeżu, z którego udostępniała swoje piękne zdjęcia. Ostatnie z nich szczególnie przypadło do gustu obserwatorom. Aktorka pozuje na nim topless!
 • Marieta Żukowska o nowym filmie Patryka Vegi "Small World": Trudny temat handlu dziećmi

  Marieta Żukowska o nowym filmie Patryka Vegi "Small World": Trudny temat handlu dziećmi

  "Podejmujemy temat bardzo trudny, bardzo gorzki. Dotyczy handlu dziećmi" - mówi Marieta Żukowska o nowym filmie Patryka Vegi "Small World". "To film, który kosztował mnie najwięcej emocji" - dodaje aktorka, która gra w produkcji matkę głównej bohaterki.
 • Marieta Żukowska nie do poznania

  Marieta Żukowska nie do poznania

  Marieta Żukowska mocno zaskoczyła swoich fanów! Kilka dni temu na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na których aktorka wcale nie przypomina blond piękności, a właśnie do takiego widoku gwiazda przyzwyczaiła już internautów. Co więc jest przyczyną takiej metamorfozy?
 • Marieta Żukowska: Jestem urodową histeryczką

  Marieta Żukowska: Jestem urodową histeryczką

  Dzień zaczyna od medytacji i naturalnego izotoniku, jej dieta to głównie warzywa i owoce, pod oczy stosuje krem z apteki za 7 złotych. Marieta Żukowska zdradziła swoje sposoby na bycie piękną, co jej zdaniem jest pojęciem względnym...

Zdjęcia - Marieta Żukowska (31)

 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć
 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć
 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć
 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć
 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć
 • film.interia.pl
  Marieta Żukowska: Silna płeć

Filmy - Marieta Żukowska (7)

 • Marieta Żukowska: Święto polskiego kina

  "Zimna wojna" sprawiła, że zaczynamy zwracać się ku polskiemu kinu - mówi Marieta Żukowska. Jej zdaniem Polacy nie są świadomi wysokiej jakości polskiej kinematografii i sukcesów, jakie odnosi ona na arenie międzynarodowej.
 • Marieta Żukowska: "Botoks" to film, o którym ludzie rozmawiają

  Marieta Żukowska broni najgłośniejszego polskiego filmu ubiegłego roku. Twierdzi, że obraz, który odnosi sukces kasowy i sprawia, że wszyscy o nim mówią to dla aktora powód do radości.
 • Marieta Żukowska: Kobieca solidarność

  Marieta Żukowska jest wielką zwolenniczką idei kobiecej solidarności. Jej zdaniem kobiety powinny stanowić dla siebie nawzajem źródło siły oraz inspiracji do rozwoju, także zawodowego.
 • ​Marieta Żukowska: Niesamowite wyzwanie aktorskie

  ​Marieta Żukowska zaczęła pracę nad nowym filmem. W obrazie norweskiego reżysera wcieli się w niestandardową postać, stanowiącą dla niej duże wyzwanie zawodowe. Aktorka przygotowuje się również do innego projektu, o którym wkrótce ma być głośno.