Marian Opania

Artykuły - Marian Opania (20)

 • Marian Opania w obsadzie filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

  Marian Opania w obsadzie filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

  Marian Opania dołączył do obsady filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" - wynika z informacji "Super Expressu".
 • Marian Opania: Szczęście do gier

  Marian Opania: Szczęście do gier

  Koledzy zazdrościli mu, że mimo mizernego wzrostu tak dużo gra. Marek Perepeczko zapytał nawet kiedyś: „Jak to jest, kurduplu, że cię wszędzie widzę?”. „Bo ja się wszędzie mieszczę!” – odpowiedział Marian Opania.
 • 25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  Marian Opania, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska, Sława Przybylska i... Doda - gwiazdy z różnych pokoleń świętowały na jednej scenie 25-lecie kultowego warszawskiego teatru piosenki. "To sentymentalna podróż w czasie" - powiedział Janusz Józefowicz.
 • Marian Opania: Fachowiec

  Marian Opania: Fachowiec

  - To zawód piękny, ale i diabelski. Jeżeli traktuje się go poważnie, nie sposób ustrzec się jego toksyczności - mówi o aktorstwie. Ale ci, którzy znają Mariana Opanię, podkreślają, że sztuka jest kwintesencją jego życia.
 • Marian Opania: Aktorstwo? Żałuję

  Marian Opania: Aktorstwo? Żałuję

  Choć aktorstwo wydaje się być ciekawym zajęciem, Marian Opania zauważa, że ma też swoje ciemne strony. "Gdybym urodził się drugi raz, nigdy nie zostałbym aktorem" - przekonuje gwiazdora, który do tego zawodu bezskutecznie próbował zniechęcić też swojego syna.
 • Marian Opania: Starość jeszcze mnie nie dotyka

  Marian Opania: Starość jeszcze mnie nie dotyka

  Mariana Opanię w tytułowej roli "Ojca" od soboty można oglądać na deskach Teatru Ateneum. "Starość jeszcze mnie nie dotyka " - mówi PAP Life aktor i zdradza, że do życia podchodzi bardzo aktywnie. Jego recepta na młodość ducha? Umrzeć w biegu.

Zdjęcia - Marian Opania (2)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Mariana Kociniaka
 • film.interia.pl
  Marian Kociniak: Nie tylko Franek Dolas

Filmy - Marian Opania (1)

 • Adam Hofman kontra słuchacze RMF FM

  Czy Adam Hofman ma własnych kandydatów do ról Lecha i Marii Kaczyńskich? Dlaczego kpi z Mariana Opani? I czy David Cameron obiecał Jarosławowi Kaczyńskiemu na piśmie, że pomoże zdobyć pieniądze z budżetu UE dla Polski? Te i inne pytania zadali rzecznikowi PiS słuchacze RMF FM.