Maria Niklińska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Maria Niklińska ,

Artykuły - Maria Niklińska (40)

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.
 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".
 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  - Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!
 • Gwiazdy policzyły się z... rakiem

  Gwiazdy policzyły się z... rakiem

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", i Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", to najmłodsi wśród mnóstwa gwiazd uczestnicy zakrojonej na bardzo szeroką skalę akcji społecznej "Policzmy się z rakiem".
 • Bunt, miłość i odwaga

  Bunt, miłość i odwaga

  Lubię bohaterki, które są silne i odważne. Może dlatego chciałabym kiedyś zagrać... agenta wywiadu - zdradza Maria Niklińska. Na razie jednak adrenaliny dostarczają jej skoki spadochronowe na planie serialu.
 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", ma wszystko to, czym szczycą się jej rówieśnice robiące karierę w Hollywood - talent, urodę, ciekawą osobowość. W dodatku świetnie mówi po angielsku i gdyby tylko chciała, mogłaby wyruszyć na podbój Ameryki...
 • "Na krawędzi": Ojciec Anki żyje?

  "Na krawędzi": Ojciec Anki żyje?

  Marta (Urszula Grabowska) przez całe życie sama wychowywała i chroniła Ankę (Maria Niklińska). Dziewczyna jest przekonana, że ojciec zginął przed jej urodzeniem w Hindukuszu. A jaka jest prawda?
 • Co gwiazdy seriali sądzą o walentynkach?

  Co gwiazdy seriali sądzą o walentynkach?

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", twierdzi, że miłość nie potrzebuje specjalnych okazji, by ją celebrować. Jej koleżanka z planu - Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska - uważa, że zamiast obdarowywać najbliższych czerwonymi serduszkami, wystarczy po prostu być z nimi... Sprawdź, co gwiazdy znane z seriali sądzą o walentynkach!
 • Grabowska z Niklińską "na krawędzi"

  Grabowska z Niklińską "na krawędzi"

  Trwają prace nad nowym serialem telewizji Polsat, w którym główną rolę gra Urszula Grabowska.
 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Nicole to mądra i pewna siebie dziewczyna. Jednak mąż docenił ją dopiero, gdy.... postanowiła się z nim rozwieść. - Sprawy idą ku dobremu - przekonuje jednak Maria Niklińska.

Zdjęcia - Maria Niklińska (124)

Filmy - Maria Niklińska (9)

 • Maria Niklińska nagrywa płytę w Los Angeles

  Maria Niklińska pracuje nad nową płytą. Krążek nagrywany jest w Los Angeles i będzie w całości anglojęzyczny.
 • Tomasz Lubert o kontrowersyjnym teledysku Marii Niklińskiej

  Maria Niklińska mocno wchodzi na rynek muzyczny. Wokalistka zaszokowała publiczność teledyskiem do kawałka „Ile jeszcze”, w którym wciela się w rolę zakonnicy całującej się z inną kobietą. Zdaniem Tomasza Luberta, autora piosenki, w klipie nie ma nic zdrożnego, a Niklińska dobrze zrobiła, stawiając na kontrowersję. Zaznacza jednak, że sam nie nakręciłby takiego wideo.
 • Maria Niklińska o spektaklu "Old love"

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym, a na scenie może się uczyć od najlepszych. Aktorka gra teraz w spektaklu „Old love” w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan". – Bardzo się cieszę, że gram w fajnym spektaklu ze świetną obsadą. Między innymi w głównej roli Artur Barciś, czyli mistrz komedii. Granie u boku mistrza jest naprawdę ciekawym wyzwaniem, tym bardziej że mam niewiele prób – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Maria Niklińska, aktorka.