Margaret

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Margaret (Film (2011) Reż.Kenneth Lonergan) ,

Artykuły - Margaret (304)

Zdjęcia - Margaret (22)

 • muzyka.interia.pl
  Margaret i Matt Dusk: Złote Płyty za album "Just The Two Of Us"
 • muzyka.interia.pl
  Margaret i Matt Dusk: Złote Płyty za album "Just The Two Of Us"
 • muzyka.interia.pl
  Margaret i Matt Dusk: Złote Płyty za album "Just The Two Of Us"
 • muzyka.interia.pl
  Gwiazdy przed Festiwalem w Opolu 2014

Filmy - Margaret (8)

 • Margaret dla WOŚP

  Margaret dla WOŚP. Jak gwiazda w tym roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? – Przede wszystkim gram wieczorem koncert. A teraz, razem z siecią komórkową, mamy dla was złote karty. Margaret w rozmowie z reporterką Interii złożyła życzenia wszystkim, którzy biorą czynny udział w Orkiestrze, a tych, którzy nie pomagają w tym roku, zaprosiła na kolejny Finał. Wspieraj WOŚP razem z Interią! Liczy się każda złotówka!
 • Margaret w programie z W. Pijanowskim i K. Szewczykiem

  Wokalistka debiutuje w roli prowadzącej. Od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. Pierwszy odcinek nowego show już sobotę 26 września. Nowy program na antenie TVP1 będzie nosić tytuł „Retromania”. W rolach prowadzących widzowie zobaczą Margaret oraz dwie legendy polskiej telewizji. Krzysztof Szewczyk przez kilka lat prowadził niezwykle lubiany przez telewidzów program „Wideoteka dorosłego człowieka”, a Wojciech Pijanowski zapisał się w pamięci Polaków jako gospodarz teleturnieju „Koło fortuny”. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.
 • Margaret u boku Pijanowskiego i Szewczyka

  Margaret debiutuje w roli prowadzącej. Od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny "Retromania". Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk.
 • Margaret: Odrzuciłam propozycję bycia jurorem w „The Voice of Poland”

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze na tyle kompetentna, by oceniać innych. – Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady - przyznaje wokalistka. O tym, że Margaret zostanie nowym jurorem „The Voice of Poland” media spekulowały od tygodni. Wokalistka do tej pory nie odnosiła się do tych informacji. - Padła taka propozycja, to prawda - przyznaje. - Natomiast bycie trenerem to dla mnie jeszcze za wcześnie. Za mało się znam i powinnam skupić się na robieniu muzyki niż na zasiadaniu i osądzaniu innych. Jestem na początku kariery, dopiero wydałam płytę, więc w tym roku sobie odpuszczę. Natomiast to jest bardzo nobilitujące, że ktoś mi zaufał, pomyślał, że ta dziewczyna da radę - opowiada wokalistka.