Marek Wierzbowski

Artykuły - Marek Wierzbowski (4)

 • Prof. M. Wierzbowski: Czeka nas słaby rok dla GPW

  Prof. M. Wierzbowski: Czeka nas słaby rok dla GPW

  2015 rok nie był łatwy zarówno dla inwestorów, jak i dla samej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - ocenia wiceprezes Rady Giełdy prof. Marek Wierzbowski. Słabe zachowanie rynku wynika m.in. z marginalizacji roli OFE, awersji inwestorów indywidualnych do ryzyka oraz czynników politycznych.
 • Ekspert: Polski rynek usług finansowych - nie w pełni pod nadzorem KNF

  Mimo że coraz więcej instytucji finansowych jest objętych nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, nadal są takie, które mu nie podlegają.- powiedział Marcin Marczuk, partner w kancelarii Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni.
 • Wygaśnięcie umowy z Autoryzowanym Doradcą

  Zarząd Spółki Premium Food Restaurants S.A. informuje, iż z dniem 16 lutego 2010 roku wygasła umowa na pełnienie przez kancelarię: Prof. Marek Wierzbowski Radcowie Prawni Spółka Partnerska, funkcji Autoryzowanego Doradcy na rynku NewConnect na rzecz Emitenta. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Uchwały nr 147/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 1 marca 2007 r. z późn. zm. "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie o
 • Do Polski po kasę

  Czy warszawska giełda stanie się dla spółek z Białorusi źródłem pozyskiwania kapitału na rozwój? Dziś w Mińsku białoruski Priorbank z polskim domem maklerskim IDM SA organizują spotkanie dla przedsiębiorstw i władz Białorusi na temat możliwości pozyskiwania kapitału dzięki ofertom publicznym. Prawne i podatkowe aspekty IPO, z uwzględnieniem specyfiki Białorusi, zostaną przedstawione przez IDM SA oraz znaną kancelarię Marek Wierzbowski - Radcowie Prawni.

Filmy - Marek Wierzbowski (3)