Biznes - Marek Sowa

Synonimy:
Sowa Marek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marek Sowa (14)

 • Nowoczesna chce od 1 lipca br. obniżenia stawek VAT do 22 proc. i 7 proc.

  Nowoczesna chce od 1 lipca br. obniżenia stawek VAT do 22 proc. i 7 proc.

  - Obniżenie od 1 lipca br. stawek VAT do 22 proc. i 7 proc. przewiduje projekt ustawy przygotowany przez Nowoczesną; projekt zostanie złożony w środę w Sejmie - poinformowali na konferencji prasowej posłowie Jerzy Meysztowicz i Marek Sowa.
 • Nowoczesna przestrzega: Nowe rządowe regulacje spowodują wzrost opłat za wodę i prąd

  Nowoczesna przestrzega: Nowe rządowe regulacje spowodują wzrost opłat za wodę i prąd

  Posłowie Nowoczesnej: Marek Sowa i Monika Rosa przestrzegali w środę, że dwa rządowe projekty, nad którymi Sejm ma pracować w tym tygodniu, spowodują wzrost cen wody, ścieków i energii elektrycznej. Zapowiedzieli zdecydowany sprzeciw wobec projektowanych zmian.
 • Rusza kampania promująca fundusze unijne w Małopolsce

  Rusza kampania promująca fundusze unijne w Małopolsce

  - Pod hasłem "To się w ramach nie mieści" rusza od wtorku w Małopolsce kampania promująca przedsięwzięcia zrealizowane z pomocą pieniędzy unijnych. Europejskie pieniądze zmieniają Małopolskę - uważa marszałek województwa Marek Sowa.
 • Sowa zrezygnował z fotela prezesa Axel Springer Polska

  Marek Sowa, który od 1 lutego 2010 roku był prezesem Axel Springer Polska, zrezygnował ze stanowiska. Decyzja w sprawie obsady tego stanowiska zapadnie w drugiej połowie roku - poinformował Axel Springer Polska w komunikacie prasowym.
 • Marek Sowa ma być od 1 lutego prezesem Axel Springer Polska

  Marek Sowa, były prezes Agory, ma od 1 lutego zostać prezesem spółki Axel Springer Polska, wydającej, wraz z Inforem, gazetę "Dziennik Gazeta Prawna" - poinformowała Axel Springer Polska w komunikacie.
 • Prezes Marek Sowa odchodzi

  Prezes zarządu spółki Agora SA Marek Sowa złożył 13 bm rezygnację z uczestnictwa w zarządzie spółki i z funkcji prezesa; tymczasowo funkcję prezesa powierzono Piotrowi Niemczyckiemu - poinformowała w czwartek Agora.
 • Powołanie członków zarządu na nową pięcioletnią kadencję.

  Raport bieżący nr 30/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Agory SA z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że dnia 20 czerwca 2008 r. na podstawie uchwał Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, Pan Zbigniew Bąk, Pan Piotr Niemczycki, Pan Marek Sowa oraz Pan Jarosław Szaliński zostali wybrani na kolejną pięcioletnią kadencję do zarządu Agory SA. Następnie, podczas posiedzenia zarządu dnia 20 czerwca 2008 r.,
 • Kandydaci do Zarządu Agory SA

  Raport bieżący nr 18/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W uzupełnieniu raportu bieżącego z dnia 21/4/2008 o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Agory, Zarząd Agory SA informuje, że w dniu 21 kwietnia 2008 r. Agora-Holding Sp. z o.o. - akcjonariusz posiadający 100% uprzywilejowanych akcji imiennych serii A Agory SA - zgłosiła do Zarządu Agory SA następujące kandydatury: 1. Zbigniewa Bąka 2. Piotra Niemczyckiego, 3. Marka Sowy 4. Jarosława Szalińskiego.
 • Kto przegra z The Times

  Kto przegra z The Times

  Marek Sowa zastąpił wczoraj Wandę Rapaczyńską na stanowisku prezesa Agory. Rynek szykuje się do kolejnej walki o czytelników z nową gazetą Polskapresse. Jeśli dojdzie do przedterminowych wyborów, wydawcy zarobią dodatkowo na reklamach.
 • Zmiana w składzie zarządu

  Raport bieżący nr 49/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Agory SA z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że dnia 30 sierpnia 2007 r. na podstawie uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, Pan Marek Sowa, został wybrany na członka zarządu Agory SA. Następnie, podczas posiedzenia zarządu dnia 30 sierpnia 2007 r., w wyniku tajnego głosowania, zarząd Agory SA wybrał Pana Marka Sowę na Prezesa zarządu.