Fakty - Marek Sawicki

Synonimy:
Sawicki Marek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marek Sawicki (68)

 • Projekt PiS dyskryminuje polskich obywateli?

  Projekt PiS dyskryminuje polskich obywateli?

  Marek Sawicki z PSL uważa, że PiS-owski projekt ustawy o obrocie gruntami rolnymi jest gorszy, niż obowiązujące dotychczas prawo. Zdaniem gościa radiowej Jedynki, dyskryminuje on polskich obywateli.
 • Marek Sawicki: Premier podeszła do debaty w sposób beztroski

  Marek Sawicki: Premier podeszła do debaty w sposób beztroski

  To była kolejna kampania wyborcza PiS-u. Sukces pani premier w zakresie PR jest niewątpliwy, w zakresie wizerunku Polski bardzo fatalny - komentuje debatę o Polsce w PE Marek Sawicki z PSL.
 • Kopacz do Sawickiego: "Co pan taki spokojny?"

  Kopacz do Sawickiego: "Co pan taki spokojny?"

  We wtorek w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie rządu po wyborach parlamentarnych. - Co pan taki spokojny? - zwróciła się Ewa Kopacz do ministra rolnictwa Marka Sawickiego.
 • Minister Sawicki poręczył za zatrzymanych rolników

  Minister Sawicki poręczył za zatrzymanych rolników

  Prośbę o przyjęcie poręczenia i zastosowanie takich środków zapobiegawczych, które pozwolą zatrzymanym rolnikom na powrót do domów, skierował minister rolnictwa do Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Rolnicy protestują w Szczecinie przed prokuraturą i urzędem, gdzie obraduje rząd.
 • Apel Marka Sawickiego do Władimira Putina

  Apel Marka Sawickiego do Władimira Putina

  "Panie prezydencie Putin, niech pan nie niszczy żywności, którą producenci rosyjscy kupują na światowych rynkach" - zaapelował w piątek do rosyjskiego prezydenta minister rolnictwa Marek Sawicki. To odpowiedź na rozpoczętą w czwartek w Rosji utylizację żywności objętej embargiem.
 • RMF24: Sprawa ELEWARR-u. Dziś dymisji Marka Sawickiego nie będzie

  RMF24: Sprawa ELEWARR-u. Dziś dymisji Marka Sawickiego nie będzie

  - Na pewno nie będzie dziś dymisji ministra rolnictwa – zapowiada w rozmowie z reporterem RMF FM rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska przed dzisiejszym spotkaniem premier Ewy Kopacz z Markiem Sawickim. Szef resortu rolnictwa trafi na dywanik po miażdżącym raporcie Najwyższej Izby Kontroli dotyczącym ELEWARR-u - podległej mu spółki zajmującej się państwowymi rezerwami zbóż.
 • List Błaszczaka do Kopacz: Apeluję o niepowoływanie Sawickiego

  List Błaszczaka do Kopacz: Apeluję o niepowoływanie Sawickiego

  Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak zwrócił się w liście do desygnowanej na premiera Ewy Kopacz, aby nie powoływała na stanowisko ministra rolnictwa Marka Sawickiego (PSL). PiS zarzuca Sawickiemu m.in. "drastyczną niekompetencję i nieudolność".
 • Zachodniopomorskie: Podejrzewani o rzucanie w ministra jajkami przesłuchani

  Zachodniopomorskie: Podejrzewani o rzucanie w ministra jajkami przesłuchani

  Przesłuchano dwóch mężczyzn, którzy mieli w poniedziałek w Barzkowicach (Zachodniopomorskie) rzucać jajami w kierunku ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Nie przyznali się do winy - poinformował we wtorek rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon.
 • Minister rolnictwa został obrzucony jajkami

  Minister rolnictwa Marek Sawicki został zaatakowany w Barzkowicach w województwie zachodniopomorskim.
 • Sawicki o priorytetach resortu rolnictwa

  Sawicki o priorytetach resortu rolnictwa

  Ministerstwo rolnictwa chce poradzić sobie z problemem afrykańskiego pomoru świń w ciągu najbliższych trzech tygodni - zapowiedział nowy minister rolnictwa Marek Sawicki.

Filmy - Marek Sawicki (3)