Marek Plawgo

Synonimy:
Plawgo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marek Plawgo (53)

 • Depresja dopada też mistrzów sportu

  Depresja dopada też mistrzów sportu

  23 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Na przestrzeni lat choroba zbierała żniwa nawet wśród największych mistrzów sportu. To, że jesteś wielkim zawodnikiem, nie znaczy bowiem, że nie możesz zachorować. Depresja może dotknąć każdego!
 • Marek Plawgo ucierpiał przez kierowcę samochodu. Pokazał obrażenia

  Marek Plawgo ucierpiał przez kierowcę samochodu. Pokazał obrażenia

  Rozwaga i zdrowy rozsądek to podstawa podczas uczestniczenia w ruchu drogowym. Niestety, niektórzy o tym zapominają, o czym boleśnie przekonał się jadący na rowerze były reprezentant Polski Marek Plawgo. 39-latek pokazał bolesne zadrapania, których nabawił się przez nieuważnego kierowcę i złożył mu bardzo nietypowe życzenia.
 • Marek Plawgo: Marzę o wejściu na Mount Everest!

  Marek Plawgo: Marzę o wejściu na Mount Everest!

  - Zapominamy o jednej ważnej rzeczy. Nie rozmawiamy z jedną najważniejszą osobą, sami ze sobą. A teraz mamy na to mnóstwo czasu. Mamy czas na to, żeby pomyśleć, gdzie jesteśmy i czy jesteśmy szczęśliwi - mówi Marek Plawgo. To kolejna część naszej akcji #KiedyBedzieNormalnie.
 • Marek Plawgo: Bardzo udany lekkoatletyczny rok, optymizm przed Tokio

  Marek Plawgo: Bardzo udany lekkoatletyczny rok, optymizm przed Tokio

  Marek Plawgo uważa, że rok 2019 był bardzo udany dla polskich lekkoatletów, którzy pokazali, że nadal są w jednym z pierwszych wagonów lokomotywy zmierzającej na igrzyska w Tokio. Były płotkarz liczy na sześć medali olimpijskich, ale zaleca spokój i odpuszczenie sezonu halowego.
 • Lekkoatletyka. Marek Plawgo wyznał, że choruje na depresję

  Lekkoatletyka. Marek Plawgo wyznał, że choruje na depresję

  Nasz były znakomity sprinter i płotkarz, medalista mistrzostw świata i dwukrotny halowy mistrz Europy 38-letni Marek Plawgo w emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych wyznał, że zmaga się z depresją.
 • Supermaraton w Katmandu. Zofia Klepacka i Marek Plawgo wysiłek dedykują polskim himalaistom

  Supermaraton w Katmandu. Zofia Klepacka i Marek Plawgo wysiłek dedykują polskim himalaistom

  Udział w Supermaratonie Stulecia Pamięci Polskich Himalaistów w Katmandu oraz wyprawie trekkingowej pod Everest Zofia Klepacka i Marek Plawgo dedykują himalaistom, którzy swymi podbojami rozsławili imię Polski, ale nie dane im było wrócić do kraju.
 • Marek Plawgo: Lekkoatletyka potrzebuje paliwa

  Marek Plawgo: Lekkoatletyka potrzebuje paliwa

  - Na barkach Adama Małysza budowano podstawy skoków narciarskich. Kimś takim jak on, chciał być Kamil Stoch. Udało mu się, a ten przykład pokazuje, że trzeba naśladować mistrzów - mówi w rozmowie z Interią Marek Plawgo, który był gościem pikniku Orlen Warsaw Marathon & Games.
 • Orlen Warsaw Marathon&Games. Plejada gwiazd w stolicy

  Orlen Warsaw Marathon&Games. Plejada gwiazd w stolicy

  Znamy już pierwsze nazwiska gwiazd, które zobaczymy w trakcie Narodowego Święta Sportu w Warszawie (22-23 kwietnia). W Orlen Warsaw Marathonie wystąpi ubiegłoroczny triumfator Artur Kozłowski, a także mocny Ukrainiec Dmitrij Baranowski. Plejadę polskich gwiazd lekkiej atletyki z Anitą Włodarczyk na czele zobaczymy podczas Orlen Warsaw Games.
 • MP w lekkoatletyce otwarte. Pożegnanie Rogowskiej, Plawgi i Michalskiego

  MP w lekkoatletyce otwarte. Pożegnanie Rogowskiej, Plawgi i Michalskiego

  W Krakowie oficjalnie zostały otwarte 91. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Podczas uroczystości pożegnano troje kończących kariery zawodników: Annę Rogowską, Marka Plawgę i Łukasza Michalskiego.
 • Mityng w Tokio - drugie miejsce Kamili Stepaniuk w skoku wzwyż

  Kamila Stepaniuk (Podlasie Białystok) wynikiem 1,92 zajęła drugie miejsce w konkursie skoku wzwyż w mityngu lekkoatletycznym w Tokio. Zwyciężyła mistrzyni olimpijska i świata Rosjanka Anna Cziczerowa - 1,95.

Filmy - Marek Plawgo (1)