Marek Piekarczyk

Synonimy:
Piekarczyk Marek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marek Piekarczyk (134)

 • Koncert dla Niepodległej zostanie pokazany przez TVP, TVN i Polsat. Znamy szczegóły

  Koncert dla Niepodległej zostanie pokazany przez TVP, TVN i Polsat. Znamy szczegóły

  W sobotę 10 listopada na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się specjalny Koncert dla Niepodległej. Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Paweł Kukiz, Ewa Farna, Marek Piekarczyk, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Natalia Nykiel i Natalia Szroeder.
 • Marek Piekarczyk odszedł z TSA. "Szanuję fanów"

  Marek Piekarczyk odszedł z TSA. "Szanuję fanów"

  Prawie 50 występów do końca roku ma zaplanowanych Marek Piekarczyk, który z końcem marca ostatecznie rozstał z się z legendą polskiego heavy metalu - TSA.
 • TSA: Marek Piekarczyk odchodzi. Co dalej z zespołem?

  TSA: Marek Piekarczyk odchodzi. Co dalej z zespołem?

  Według nieoficjalnych informacji Interii, pod koniec marca wokalista Marek Piekarczyk definitywnie rozstaje się z legendą polskiego heavy metalu - TSA. Pozostali muzycy planują kontynuować działalność, choć nazwisko następcy pozostaje jeszcze tajemnicą.
 • Marek Piekarczyk: Nie dać się ogłupiać

  Marek Piekarczyk: Nie dać się ogłupiać

  Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA, w rozmowie z PAP Life przyznaje, że chce jak najdłużej śpiewać i nie wyobraża sobie swojej emerytury. "Bo mężczyzna musi tyrać i chronić swoją rodzinę, żeby miała swój bezpieczny i dobry dom, w dobrym kraju" - podkreśla.
 • Petardy Księdza Kaczkowskiego i "Jak płomyk zapałki"

  Petardy Księdza Kaczkowskiego i "Jak płomyk zapałki"

  Gwiazdy polskiej muzyki zaangażowały się w charytatywny projekt Petardy Księdza Kaczkowskiego, wspierający Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.
 • Yach Film Festival 2016: Poznaliśmy zwycięzców

  Yach Film Festival 2016: Poznaliśmy zwycięzców

  Poznaliśmy zwycięzców 25. edycji Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. twórcy klipów "Missisipi w ogniu" Organka i "Oxygen" grupy BeMy, Anja Rubik za rolę w teledysku "Lost Me". CyberYacha wygrał klip Marka Piekarczyka "Bracie mój nieznajomy".
 • "Jesus Christ Superstar": Marek Piekarczyk ponownie jako Jezus

  "Jesus Christ Superstar": Marek Piekarczyk ponownie jako Jezus

  34 tys. widzów zobaczy w sobotę na Inea Stadionie w Poznaniu musical "Jesus Christ Superstar" z Markiem Piekarczykiem w roli Jezusa. Spektakl zwieńczy trzydniowe, centralne obchody 1050-lecia chrztu Polski, obchodzone w Gnieźnie, Ostrowie Lednickim i Poznaniu.
 • Krucjata Młodych kontra "Jesus Christ Superstar"

  Krucjata Młodych kontra "Jesus Christ Superstar"

  W dniach 14-16 kwietnia w Poznaniu odbędą się centralne uroczystości obchodów 1050-lecia chrztu Polski. Jednym z elementów uroczystości będzie musical "Jesus Christ Superstar", który na stadionie Inea Poznań zobaczy ok. 35 tys. osób. Przeciwko temu ostro protestuje Krucjata Młodych.
 • Marek Piekarczyk: Nie da się "zagrać" Jezusa

  Marek Piekarczyk: Nie da się "zagrać" Jezusa

  "Nie da się 'zagrać' Chrystusa. Trzeba się otrzeć o szaleństwo" - powiedział w Poznaniu wokalista Marek Piekarczyk. Musical "Jesus Christ Superstar" zaprezentowany zostanie 16 kwietnia na poznańskim stadionie w ramach obchodów 1050-lecia chrztu Polski.
 • Marek Piekarczyk gościem widowiska "Symphonica" w Katowicach

  Marek Piekarczyk gościem widowiska "Symphonica" w Katowicach

  Legenda polskiego rocka, Marek Piekarczyk będzie gościem specjalnym w dwóch przedstawieniach widowiska "Symphonica" w Katowicach w lutym 2016 r.

Zdjęcia - Marek Piekarczyk (37)

Filmy - Marek Piekarczyk (6)

 • Piekarczyk: Płyta - czy to ma sens?

  Nie wiem, czy płyta nie jest obecnie przeżytkiem, fetyszem dla kolekcjonerów. To wszystko jest podtrzymywane sztucznie - mówi Marek Piekarczyk.
 • "W Polsce nie ma gwiazd"

  Marek Piekarczyk z TSA uważa, że w Polsce nie ma gwiazd rocka, są tylko celebryci.
 • Lider TSA: Książka o nas to stek bzdur

  Marek Piekarczyk, lider TSA, nie zostawia suchej nitki na publikacji "Ten gitarowy huk. Historia zespołu TSA": - To stek bzdur, w dodatku napisanych złym językiem, których autor szuka taniej sensacji - mówi.
 • Marek Piekarczyk w Hard Rock Cafe, cz. 1

  20 kwietnia w krakowskim Hard Rock Cafe wystąpił Marek Piekarczyk. Zobaczcie fragmenty tego koncertu.