Marek Mostowiak

Artykuły - Marek Mostowiak (6)

 • "M jak miłość": Kogo wybierze Marek?

  "M jak miłość": Kogo wybierze Marek?

  Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) przejrzy w końcu na oczy i zakończy swój romans z Anną (Tamara Arciuch), by być z Ewą (Dominika Kluźniak). Ale czy ona będzie go jeszcze chciała?
 • "M jak miłość": Dylematy Marka

  "M jak miłość": Dylematy Marka

  "Korzystaj z życia, póki nie masz obrączki" - taką radę usłyszy Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) z ust swojego szwagra Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Sprawdź, w jakich okolicznościach!
 • Pociągają mnie postaci mroczne

  Pociągają mnie postaci mroczne

  Jako Marek Mostowiak w "M jak miłość" nadal będzie w żałobie. Prywatnie Kacper Kuszewski żyje pełnią życia. - Teraz marzę, aby zagrać jakąś mroczną postać. Mam wygląd kulturalnego faceta, ale drzemią we mnie demony - mówi aktor.
 • Mostowiak będzie śpiewał

  Mostowiak będzie śpiewał

  Kacper Kuszewski, znany całej Polsce jako Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość", znalazł sobie nowe zajęcie. Aktor zdecydował się wystąpić w trzeciej edycji polsatowskiego show "Jak oni śpiewają".
 • Zmiany w "M jak miłość"

  Zmiany w "M jak miłość"

  Wkrótce z serialu "M jak miłość" zniknie kilka lubianych postaci, m.in. Marek Mostowiak, którego gra Kacper Kuszewski. Aktor poprosił o przerwę.
 • "M jak Miłość" w obronie trzeźwości

  "M jak Miłość" w obronie trzeźwości

  Popularny serial "M jak Miłość" zdobył kolejną, raczej dość nietypową nagrodę - tym razem przyznała ją Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Agencja wyróżniła pokazany w nim pub, gdyż w jednym z odcinków Marek Mostowiak nie pozwolił kelnerce sprzedać alkoholu nastolatkowi. W ten sposób serial włączył się do drugiej edycji kampanii "Alkohol - nieletnim dostęp wzbroniony".