Marek Koźmiński

Artykuły - Marek Koźmiński (129)

Filmy - Marek Koźmiński (30)

 • Marek Koźmiński dla Interii: W ubiegłym roku tego nie było. Wideo

  - Obowiązek gry młodzieżowca w pierwszym składzie w Ekstraklasie był strzałem w dziesiątkę. W tym sezonie dodaliśmy bonus mówiący o tym, że w przypadku spadku z Ekstraklasy zawodnicy młodzieżowi, którzy punktowali też będą współfinansowali ten klub. W ubiegłym roku tego nie było - mówi w rozmowie z Interią wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński.
 • Marek Koźmiński dla Interii: Organizatorzy Złotej Piłki bronią francuskiego rynku. Wideo

  - Organizatorzy Złotej Piłki podjęli bardzo kontrowersyjną decyzję rezygnując z przyznania w tym roku tego prestiżowego wyróżnienia. Moim zdaniem bronią swojego francuskiego rynku - mówi w rozmowie z Interią wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński. Faworytem do otrzymania nagrody był kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski.
 • Marek Koźmiński dla Interii: Podtrzymuję decyzję o kandydowaniu na prezesa PZPN-u. Wideo

  Mamy przed sobą rok. W sporcie rok to jest wieczność. To jest taka dziedzina życia, która codziennie przynosi nam nowe zdarzenia. To, co do tej pory zostało już zrobione i wdrożone będę chciał kontynuować. Nie mówimy o rewolucji, a ewolucji. Jeszcze przez rok dużo może się zmienić, zarówno w kierunku negatywnym jak i pozytywnym. Pandemia bardzo wpływa na sport. Wdrożyliśmy program, który jest trochę na hamulcu ręcznym, jeśli chodzi o wydatki - mówi w rozmowie z Interią wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński.
 • Marek Koźmiński dla Interii: PZPN nie jest bankiem. Wideo

  Polski Związek Piłki Nożnej nie jest bankiem ani fundatorem. Dlatego w ramach dotacji, którą PZPN przekazał klubom w związku z koronawirusem nie mogliśmy pomóc także m.in szkółkom i akademiom piłkarskim. Tutaj mamy do czynienia bardzo często z podmiotami prywatnymi. PZPN nie może finansować całej polskiej piłki, bo niby skąd i z czego? Jesteśmy organizacją, która na pandemii straciła bardzo dużo. Mając jednak bardzo twarde oparcie w finansach nie tyle sami sobie poradziliśmy, co jeszcze pomogliśmy innym - mówi w rozmowie z Interią wiceprezes PZPN-u Marek Koźmiński.