Marek Kościkiewicz

Synonimy:
Kościkiewicz Marek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marek Kościkiewicz (30)

Filmy - Marek Kościkiewicz (6)

 • Marek Kościkiewicz walczy o prawo do używania nazwy De Mono

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.
 • Co jedzą polskie gwiazdy? "Obiad to nie kotlet, ziemniaki i surówka"

  Polskie gwiazdy, pytane o swoje nawyki żywieniowe, deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. – Nie jest tak, że obiad to kotlet, ziemniaki i surówka - mówi Ewa Pacuła, modelka i dziennikarka. - Od czasu do czasu jest kurczak, jest dużo ryb, są też często dni bezmięsne, wtedy jemy makarony i inne wegetariańskie potrawy - wyznaje. Olga Borys podkreśla, że całkowicie zgadza się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”, dlatego starannie dobiera menu. – Jeżeli zjem coś niezdrowego, to natychmiast mam jakieś reperkusje w postaci matowej cery czy innych niespodzianek, których sobie nie życzę na twarzy. Zła dieta jest odpowiedzialna za złe samopoczucie, ociężałość, senność i wszystko, co jest nam absolutnie niepotrzebne – uważa aktorka. Zdaniem Beaty Sadowskiej, w nawale pracy i pośpiechu czasem jest się wręcz zmuszonym do tego, by sięgnąć po śmieciowe jedzenie. Dziennikarka zachęca jednak do tego, żeby - kiedy tylko nadarzy się okazja - samemu ugotować coś pysznego i zdrowego. - To może być ogromna frajdą - mówi. Grażyna Wolszczak, pytana o swoje upodobania, podkreśla, że lubi od czasu do czasu łamać zasady i nienawidzi ortodoksji. - Nie jestem ani wegetarianką, ani weganką, ale mięsa jem bardzo mało, a wieprzowiny wcale, za to słodycze jem często – mówi. Marek Kościkiewicz przyznaje, że testował różne diety i próbował różnych kuchni. Na bazie tych doświadczeń wybiera teraz takie produkty i potrawy, dzięki którym czuje, że jego organizm funkcjonuje bez zarzutu. – Staram się unikać mąki i pszenicy, zrezygnowałem z makaronu, pieczywa, pizzy i myślę, że ta dieta mi bardzo służy.
 • Pamiętacie go z "Idola"? Zaśpiewał u Kościkiewicza!

  Zobacz materiał z planu teledysku do piosenki „Tylko błękit” w wykonaniu Michała Karpackiego i Marka Kościkiewicza. Utwór promuje album „25” podsumowujący dorobek artystyczny współzałożyciela De Mono.
 • "Przyczyną konfliktu w De Mono była kasa"

  Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o kasę. Mógłbym się bawić w sądy, ale tego nie chcę - Andrzej Krzywy szczerze o kulisach sporu z Markiem Kościkiewiczem i Robertem Chojnackim.