Marek Kondrat

Artykuły - Marek Kondrat (60)

 • Marek Kondrat: Wnuk karczmarza

  Marek Kondrat: Wnuk karczmarza

  To, że Marek Kondrat porzucił przed laty zawód aktora i związał się z branżą winiarską być może jest wpływem genów. Wszak jego dziadek miał karczmę w Przemyślu. Nad tą hipotezą Kondrat może podumać w piątek, w dniu swoich 69. urodzin.
 • Czy Marek Kondrat wróci do aktorstwa?

  Czy Marek Kondrat wróci do aktorstwa?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo w 2010 roku i zajął się sprzedażą wina. Od tego czasu wielokrotnie otrzymywał propozycje od uznanych reżyserów, jednak z żadnej nie skorzystał.
 • Aktorzy w reklamach

  Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.
 • Najbardziej zaskakujące pary

  Najbardziej zaskakujące pary

  Na brak emocji nie mogliśmy tym razem narzekać!
 • Kondrat u Skolimowskiego? "Nie przyjąłem żadnej propozycji"

  Kondrat u Skolimowskiego? "Nie przyjąłem żadnej propozycji"

  - Nie przyjąłem żadnej propozycji od nikogo - powiedział aktor. W ten sposób skomentował plotki o tym, że zagra w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "11 minut" (u boku m.in. Rutgera Hauera i Andrzeja Chyry).
 • Jak relaksują się gwiazdy

  Jak relaksują się gwiazdy

  Wszyscy musimy co jakiś czas naładować akumulatory. Gwiazdy też. Każda ma swoje sposoby, żeby się zrelaksować i nabrać energii do działania.
 • Kondrat i Turnau: Cała prawda

  Kondrat i Turnau: Cała prawda

  Córeczka tatusia, zagubiona artystka czy wytrawna uwodzicielka?
 • Marka Kondrata gorzkie słowa o kinie

  Marka Kondrata gorzkie słowa o kinie

  Zagrał w blisko stu filmach. Teraz prowadzi sklep z winami. Mimo że Marek Kondrat unika rozmów o filmie i aktorstwie, niedawno jeden z tygodników namówił go na zwierzenia.
 • Nie lubię powracać do przeszłości

  Nie lubię powracać do przeszłości

  Marek Kondrat jest jednym z bohaterów tegorocznej edycji festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Z artystą, uznanym kilka dni temu przez magazyn "Forbes" za najcenniejszego polskiego aktora, rozmawiał Tomasz Bielenia.

Zdjęcia - Marek Kondrat (27)

Filmy - Marek Kondrat (4)

 • Czy według Joanny Kurowskiej Marek Kondrat może wrócić do aktorstwa?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo w 2010 roku i zajął się sprzedażą wina. Od tego czasu wielokrotnie otrzymywał propozycje od uznanych reżyserów, jednak z żadnej nie skorzystał. Do jego najbardziej pamiętnych ról należy postać nauczyciela Adasia Miauczyńskiego, którego Kondrat zagrał w "Dniu świra" Marka Koterskiego. W jednej ze scen filmu partnerowała mu Joanna Kurowska. Zapytaliśmy aktorkę, czy jest szansa, że zobaczymy jeszcze Marka Kondrata w aktorskiej roli. - Myślę, że nie wróci do aktorstwa. Jak Marek mówi nie, to nie - powiedziała. - Bardzo go szanuje za to, że sam odszedł na swoich warunkach i świetnie sobie radzi - dodała.
 • Marek Kondrat - dlaczego zdecydował się porzucić aktorstwo?

  Dlaczego Marek Kondrat zrezygnował z aktorstwa? – Nie podchodzę emocjonalnie do aktorstwa, dlatego robię teraz coś, co mnie kręci. To jest warunek koniczny, aby cieszyć się, z tego, co się robi – mów artysta.
 • Marek Kondrat: U podstaw sukcesu leży własne życie

  Marek Kondrat po latach kariery aktorskiej poświęcił się swojej pasji, winiarstwu, na którym oparł własny biznes (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Marek Kondrat: Nic nie jest za darmo

  Marek Kondrat i Joanna Przetakiewicz opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, co stało u podstaw ich przedsięwzięć biznesowych. - Nic nie jest za darmo; mało kto ma na starcie czerwone ferrari - mówił aktor, podkreślając wartość ciężkiej pracy na sukces i troskę ludzi bogatych o tych biedniejszych (Dzień Dobry TVN/x-news).