Marek Kalita

Artykuły - Marek Kalita (5)

 • Marek Kalita: Dziś nie jest źle

  Marek Kalita: Dziś nie jest źle

  Marek Kalita to aktor bardzo wszechstronny, podziwiany przez kolegów. Mówi, że jego największą pasją stał się teatr. Jest autorem adaptacji, reżyserem, a nawet scenografem. Niedawno widzieliśmy go w roli prymasa Wyszyńskiego w "Zaćmie". Widzowie "Na Wspólnej" kibicują granemu przez niego dr. Ostrowskiemu.
 • Marek Kalita zagra prymasa Wyszyńskiego w filmie "Jako w niebie, tak i w Komańczy"

  Marek Kalita zagra prymasa Wyszyńskiego w filmie "Jako w niebie, tak i w Komańczy"

  W Komańczy na Podkarpaciu powstaje film, opowiadający o internowaniu w tej miejscowości kardynała Stefana Wyszyńskiego. Obraz będzie nosił tytuł "Jako w niebie, tak i w Komańczy". Główną rolę zagra Marek Kalita.
 • Musi walczyć o żonę i pracę

  Musi walczyć o żonę i pracę

  Jego małżeństwo i kariera wiszą na włosku. Wiktor próbuje zbudować swoje życie na nowo. - Mam nadzieję, że mu się uda - mówi odtwórca tej roli, Marek Kalita.
 • Protekcja w "Na Wspólnej"?

  Protekcja w "Na Wspólnej"?

  Kamil nie może sobie wybaczyć, że próbował dostać się na staż do doktora Ostrowskiego przy pomocy protekcji. Sam nie wie, co go opętało - to przecież zupełnie nie w jego stylu!
 • Romanse w "Samym Życiu"

  Romanse w "Samym Życiu"

  Tuż przed wakacjami Marysia (Edyta Olszówka), bohaterka serialu "Samo Życie", rozpętała burzę emocjonalną. Najpierw spędziła noc ze Staszkiem (Jakub Strzelecki), młodym trenerem karate, a późnej - nieoczekiwanie - wyznała miłość Olgierdowi (Marek Kalita), swojemu przyjacielowi, który od dawna jest w niej zakochany po uszy!