Marek Kaliszuk

Artykuły - Marek Kaliszuk (20)

 • Festiwal w Opolu 2018. Raz Dwa Trzy: Nas nikt nie zaprosił

  Festiwal w Opolu 2018. Raz Dwa Trzy: Nas nikt nie zaprosił

  Grupa Raz Dwa Trzy komentuje swoją nieobecność podczas sobotniego (9 czerwca) koncertu "Ja to mam szczęście" w ramach 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
 • Marek Kaliszuk: Moje życie nabrało tempa

  Marek Kaliszuk: Moje życie nabrało tempa

  ​W życiu zawodowym Marka Kaliszuka ostatnio dużo dzieje. Konieczna była więc przeprowadza z Trójmiasta do Warszawy. Aktor nie widzi jednak różnicy między tymi miastami. Jego zdaniem o jakości życia decyduje nie miejsce zamieszkania, ale relacje z ludźmi.
 • Marek Kaliszuk, laureat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nagrywa płytę

  Marek Kaliszuk, laureat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nagrywa płytę

  Marek Kaliszuk pracuje nad swoją debiutancką płytą. Krążek ma się ukazać na początku przyszłego roku, a utrzymany będzie w klimacie łączącym jazz i muzykę popularną. Artysta wyzna, że marzy o duecie z Kayah i Edytą Górniak.
 • Marek Kaliszuk zagra fikcyjną postać w serialu "Bodo"

  Marek Kaliszuk zagra fikcyjną postać w serialu "Bodo"

  ​- Serial "Bodo" to megaprodukcja na światowym poziomie - mówi Marek Kaliszuk. Aktor jest zachwycony obsadą aktorską oraz rozmachem scenograficznym najnowszej produkcji TVP. Swój udział w serialu określa mianem świetnej przygody, nawet gdy podczas upałów musi grać w zimowym ubraniu w pomieszczeniu bez klimatyzacji.
 • Marek Kaliszuk: Ludzie pomylili go z George'em Michaelem

  Marek Kaliszuk: Ludzie pomylili go z George'em Michaelem

  Kariera muzyczna Marka Kaliszuka nabiera tempa. Zwycięzca drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wydał pierwszy singel i pracuje nad albumem. Jak zapowiada, na płycie dużo będzie śpiewać falsetem, gdyż jego fani takie brzmienie lubią najbardziej.
 • Marek Kaliszuk debiutuje, DJ Adamus miksuje

  Marek Kaliszuk debiutuje, DJ Adamus miksuje

  "I Won't Stop" to tytuł debiutanckiego singla aktora Marka Kaliszuka, zwycięzcy drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marek Kaliszuk jako Usher

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marek Kaliszuk jako Usher

  Po wykonaniu piosenki Michała Wiśniewskiego w premierowym odcinku programu Polsatu "Moja Twarz Brzmi Znajomo", w drugiej odsłonie show Marek Kaliszuk wcieli się w Ushera.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Metamorfozy Marka Kaliszuka

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Metamorfozy Marka Kaliszuka

  Marek Kaliszuk, który jest jednym z ośmiu uczestników drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", znany jest widzom przede wszystkim jako aktor serialowy. W jakim wcieleniu zobaczymy go w pierwszym odcinku show Polsatu?

Zdjęcia - Marek Kaliszuk (3)

Filmy - Marek Kaliszuk (5)

 • Marek Kaliszuk: Moje życie nabrało tempa

  ​W życiu zawodowym Marka Kaliszuka ostatnio dużo dzieje. Konieczna była więc przeprowadza z Trójmiasta do Warszawy. Aktor nie widzi jednak różnicy między tymi miastami.
 • Marek Kaliszuk o roli w serialu "Bodo"

  Serial „Bodo” to megaprodukcja na światowym poziomie – mówi Marek Kaliszuk. Aktor jest zachwycony obsadą aktorską oraz rozmachem scenograficznym najnowszej produkcji TVP. Swój udział w serialu określa mianem świetnej przygody, nawet gdy podczas upałów musi grać w zimowym ubraniu w pomieszczeniu bez klimatyzacji.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zobacz wykon Marka Kaliszuka

  Polsat postanowił uchylić rąbka tajemnicy i ujawnił metamorfozę Marka Kaliszuka, który w pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się w Michała Wiśniewskiego. Zdjęcia z prezentacji pokazały, że charakteryzatorzy spisali się świetnie. Wiele osób nie zorientowało się, iż w rzeczywistości Michałem jest Marek Kaliszuk. A jak aktor zaśpiewał w programie? Przekonajcie się!
 • Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

  - Czesław Niemen, Justin Timberlake, Lionel Richie, Ricky Martin - to wokaliści, z którymi chciałbym się zmierzyć. Myślę, że fajnie byłoby wcielić się także w jakąś kobietkę, żeby było różnorodnie - mówi Marek Kaliszuk, który będzie uczestnikiem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor znany z roli Bogusia w serialu „M jak Miłość” stanie w szranki między innymi z Joanną Liszowską, Mają Bohosiewicz, Magdą Steczkowską i Jackiem Kawalcem. Pierwszy odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat we wrześniu. Marek Kaliszuk, jak wszyscy uczestnicy programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, przeszedł casting, podczas którego musiał zaprezentować swoje wokalne i aktorskie umiejętności. – Jestem aktorem bardzo śpiewającym i wiele lat poświęciłem na swoją edukację w kierunku wokalistyki. Teraz może właśnie przyszedł taki moment, w którym jestem gotowy, żeby to pokazać. Losujemy piosenki artystów, więc nie do końca wiadomo, co nam przyjdzie zaśpiewać - opowiada. „Twoja twarz brzmi znajomo” to program, w którym aktorzy wcielają się w znanych wokalistów. Zadaniem uczestników programu jest upodobnienie się do kreowanej postaci nie tylko wokalnie, lecz także pod względem mimiki, gestykulacji i zachowania na scenie.