Marek Kaliszuk

Artykuły - Marek Kaliszuk (26)

Zdjęcia - Marek Kaliszuk (3)

Filmy - Marek Kaliszuk (7)

 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marek Kaliszuk śpiewa "Last Christmas”

  Trudno w to uwierzyć, ale „Last Christmas” ma już prawie 40 lat! Dokładnie w 1984 roku brytyjski duet Wham! nagrał singiel, który stał się później jednym z największych popowych świątecznych symboli przełomu wieków. Do dziś króluje w mediach przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie może go też zabraknąć w specjalnym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W niezapomnianego George’a Michaela wciela się Marek Kaliszuk. Świąteczny odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wyemitowany zostanie w Polsacie w piątek, 18 grudnia, o godzinie 20.
 • „Anything Goes. Ale Jazda!”: Marek Kaliszuk we łzach

  Marek Kaliszuk był jednym z gości najnowszego odcinka „Anything Goes. Ale Jazda!”. W konkurencji „Widzę Ciemność” musiał odegrać rolę małego, płaczącego Mareczka. Trzeba przyznać, że wyszło mu to znakomicie! W scenie towarzyszyły mu Kasia Skrzynecka oraz Patricia Kazadi. Najnowszy odcinek programu "Anything Goes. Ale Jazda!” będzie miał premierę w piątek, 9 października, o godz. 21:40 w TVP2.
 • Marek Kaliszuk: Moje życie nabrało tempa

  ​W życiu zawodowym Marka Kaliszuka ostatnio dużo dzieje. Konieczna była więc przeprowadza z Trójmiasta do Warszawy. Aktor nie widzi jednak różnicy między tymi miastami.
 • Marek Kaliszuk o roli w serialu "Bodo"

  Serial „Bodo” to megaprodukcja na światowym poziomie – mówi Marek Kaliszuk. Aktor jest zachwycony obsadą aktorską oraz rozmachem scenograficznym najnowszej produkcji TVP. Swój udział w serialu określa mianem świetnej przygody, nawet gdy podczas upałów musi grać w zimowym ubraniu w pomieszczeniu bez klimatyzacji.