Marek Bukowski

Artykuły - Marek Bukowski (91)

 • Marek Bukowski: Jestem bardzo miejski

  Marek Bukowski: Jestem bardzo miejski

  W serialu "Leśniczówka" bohater grany przez Marka Bukowskiego kursuje między Warszawą a ukrytym w lesie matecznikiem Ruszczyców. Aktor nie wzrusza się zbytnio pięknymi okolicznościami przyrody, bo bardziej pociąga go miasto.
 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  - Lubię grać w serialach, nawet bardziej niż w filmach - przyznaje Marek Bukowski. Aktor opowiada o swoich początkach, blaskach i cieniach zawodu, książce oraz radości, jaką czerpie z pisania scenariuszy. Zdradza też, jakiej przyszłości chciałby dla swoich synów.
 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

Filmy - Marek Bukowski (2)

 • Outsider z doświadczeniem

  Marek Bukowski o postaci komisarza policji Sławomira Smolara, którą kreuje w filmie "Uwikłanie" Jacka Bromskiego. - Ta rola to klasyk - mówi.
 • "Uwikłanie"

  Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? W ekranizacji bestsellerowego kryminału Z. Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podążają Marek Bukowski i Maja Ostaszewska.