Marcus Groenholm

Artykuły - Marcus Groenholm (15)

 • Groźny wypadek Marcusa Groenholma na treningu

  Groźny wypadek Marcusa Groenholma na treningu

  Dwukrotny rajdowy mistrz świata kierowców Marcus Groenholm miał groźny wypadek w USA podczas treningu kwalifikacyjnego przed trzecią rundą Global RallyCross Championship. Fin został przewieziony do szpitala w Los Angeles, gdzie odzyskał przytomność.
 • Groenholm już nie jedzie

  Groenholm już nie jedzie

  Fin Marcus Groenholm (Subaru Impreza) wycofał się w sobotę z Rajdu Portugalii, czwartej eliminacji tegorocznych samochodowych mistrzostw świata, na ósmym odcinku specjalnym.
 • Groenholm w Rajdzie Portugalii

  Groenholm w Rajdzie Portugalii

  Były rajdowy mistrz świata Fin Marcus Groenholm, który po zakończeniu sezonu w 2007 roku oficjalnie zakończył sportową karierę, wraca na trasy rajdowych mistrzostw świata.
 • Groenholm wystartuje w Rajdzie Portugalii

  Groenholm wystartuje w Rajdzie Portugalii

  Dwukrotny rajdowy mistrz świata Fin Marcus Groenholm, który po sezonie 2007 oficjalnie zakończył sportową karierę, zdecydował się wystartować na początku kwietnia w czwartej eliminacji mistrzostw - Rajdzie Portugalii.
 • Subaru chce zatrudnić Groenholma

  Subaru chce zatrudnić Groenholma

  Były rajdowy mistrz świata, Fin Marcus Groenholm, który w 2007 roku zakończył karierę sportową potwierdził, że otrzymał propozycję startów we wszystkich eliminacjach w przyszłym roku od szefów Subaru World Rally Team.
 • "Loeb najlepszym kierowcą w historii"

  Sebastien Loeb jest najlepszym kierowcą w historii rajdowych mistrzostw świata - uważa Fin Marcus Groenholm, dwukrotny mistrz świata w rajdach, który zakończył karierę w 2007 roku.
 • Udany debiut Groenholma w ME w rallycrossie

  Dwukrotny mistrz świata w rajdach samochodowych Fin Marcus Groenholm od zwycięstwa rozpoczął występy w nowej dyscyplinie motorowej - rallycrossie. Fiński kierowca jadący Fordem Fiesta wygrał eliminację Mistrzostw Europy w szwedzkiej miejscowości Hoeljes.
 • Groenholm wystartuje w rallycrossie

  Dwukrotny rajdowy mistrz świata Fin Marcus Groenholm, który po minionym sezonie podjął decyzję o zakończeniu kariery sportowej, w tym roku wystartuje w kilku rundach mistrzostw Europy w rallycrossie - poinformowali przedstawiciele zespołu Motor Sport Evolution.
 • Focus najszybszy w Finlandii. Kościuszko 3

  Focus najszybszy w Finlandii. Kościuszko 3

  Fin Marcus Groenholm (Ford Focus WRC) wygrał 57. Rajd Finlandii, dziewiątą eliminację mistrzostw świata.
 • Wszystko dla focusa

  Wszystko dla focusa

  Fin Marcus Groenholm (ford focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, siódmą eliminację rajdowych mistrzostw świata.